Xiaomi Redmi Note 10s için MIUI 12.5 enhanced Edition gelecek mi?

OMLET

Decapat
2 gün önce Xiaomi Redmi Note 10s aldım. Şu an güncel sürüm 12.5.4 olarak gözüküyor telefonda. İnternette MIUI 12.5 enhanced Edition isimli bir sürüm olduğunu öğrendim bu sürüm benim cihazıma tahmini olarak ne zaman gelir veya gelecek mi?

Enhanced Edition resmi bir sürüm mü bilmiyorum, ancak 12.5 güncellemesi alacaktır cihazınız. Ne zaman geleceği hakkında net bir bilgi olmamakla beraber yanlış hatırlamıyorsam MIUI 13 alacak cihazlar arasında da varsınız.

Enhanced Edition resmi bir sürüm mü bilmiyorum, ancak 12.5 güncellemesi alacaktır cihazınız. Ne zaman geleceği hakkında net bir bilgi olmamakla beraber yanlış hatırlamıyorsam MIUI 13 alacak cihazlar arasında da varsınız.

Zaten 12.5 alan çoğu telefona 13 gelecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Okuduğum makaleye göre bazı telefonlara 1 ay önceden gelmiş ve gözle görülür performans artışı olmuş. Muhtemelen sizin telefonunuza 2 hafta içerisinde gelir.

2 hafta tahminidir kesin bir bilgi değildir.

Xiaomi güncelleme konusunda birazcık garip :)

Okuduğum makaleye göre bazı telefonlara 1 ay önceden gelmiş ve gözle görülür performans artışı olmuş. Muhtemelen sizin telefonunuza 2 hafta içerisinde gelir.

2 hafta tahminidir kesin bir bilgi değildir.

Xiaomi güncelleme konusunda birazcık garip :)

Umarım dediğiniz gibi olur. Redmi Note 8 ailesinden telefonlara bile gelecek olan sürüm için yayınlanan listelerde 10s gözükmüyor. Çok garip.

Yeni konular

Geri
Yukarı