Xiaomi Redmi Note 11, MIUI 15 güncellemesi almayacak

Thomas Musk

Kilopat
Daha fazla  
İleride güncellenir mi bilmiyorum, cihaza gelen son sürüm şu an MIUI 13.0.5. cihaza MIUI 14 güncellemesi gelecek ancak, Bu haber kaynağına göre, Redmi Note 11 listede bulunmuyor. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hocam size bir sorum olacak

Açtığım bu konuya fikrinizi belirtirseniz çok memnun olurum. Baya kararsızım hangisinden alsam diye

İleride güncellenir mi bilmiyorum, cihaza gelen son sürüm şu an MIUI 13.0.5. cihaza MIUI 14 güncellemesi gelecek ancak, Bu haber kaynağına göre, Redmi Note 11 listede bulunmuyor. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Shiftdelete.net'in 10 sözünden 9'u yalan biri ya tutarsa hesabı. Redmi Note 9 serisi MIUI 14 aldığına göre tahmini olarak sizin telefonda MIUI 15 hatta 16'yı alabilir.

Hocam size bir sorum olacak

Açtığım bu konuya fikrinizi belirtirseniz çok memnun olurum. Baya kararsızım hangisinden alsam diye
Hocam telefonda NFC gibi şeyler yok. Fiyatına göre çöp telefon. Ama NFC gibi özellikleri boşverip, üst model olmasını istiyorsanız alabilirsiniz.

Shiftdelete.net'in 10 sözünden 9'u yalan biri ya tutarsa hesabı. Redmi Note 9 serisi MIUI 14 aldığına göre tahmini olarak sizin telefonda MIUI 15 hatta 16'yı alabilir.
Daha MIUI 14 gelmedi, o gelsin. Sonra MIUI 15'e bakarız.

Son düzenleme:
Hocam telefonda NFC gibi şeyler yok. Fiyatına göre çöp telefon. Ama NFC gibi özellikleri boş verip, üst model olmasını istiyorsanız alabilirsiniz.

Daha MIUI 14 gelmedi, o gelsin. Sonra MIUI 15'e bakarız.

Kral NFC ne onu bile bilmiyorum işime de yarayacağını pek sanmıyorum açıkçası 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı