Xiaomi Redmi Note 4/64 vs Xiaomi Redmi Note 6 Pro 3/32

Kalanlı Bölme

Kilopat
Yer
Anamur/Mersin
İki modelden birisini almam gerekiyor arkadaşlar hangisini önerirsiniz? Hızlı şarj ve ekran/gövde oranı bakımından Note 6 Pro önde gibi ama diğer tarafta 4 GB RAM var, 3 GB RAM artık yeterli midir? Hangisini tercih etmeliyim?

Yaklaşık 1,5 yıldır Redmi Note 4 kullanıyorum fiyatına göre gayet güzel bir telefon sadece alırsan iki tane eksi yönü var. İlki arka kapağı çizilmeye dayanıksız olması ikinci ise özellikle güneşli havalarda dışarda ekranı görmekte güçlük çekebilirsin aklında bulunsun. Diğer modelle ilgili bir fikrim yok maalesef.

İki modelden birisini almam gerekiyor arkadaşlar hangisini önerirsiniz? Hızlı şarj ve ekran/gövde oranı bakımından Note 6 Pro önde gibi ama diğer tarafta 4 GB RAM var, 3 GB RAM artık yeterli midir? Hangisini tercih etmeliyim?
Ben de yaklaşık 1 seneden fazla süredir Note 4 kullanıyorum. Gayet memnunum suya düşürmem konusunda bir sıkıntı olmadı şuana kadar. Suya düşürmeme rağmen 1 ay sonra telefon kendi kendine açıldı kullanmaya devam ettim. Fakat Note 6 pro daha güncel bir cihaz. Ayriyeten kozmetik olarak çok hoş görünüyor. O yüzden şahsi fikrim Note 6 pro olurdu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı