Xiaomi Redmi Note 6 Pro Wi-Fi kesiliyor

Rezerve6

Kilopat
Makaleler
12
Yer
Kajaani
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600, Galax SG RTX3080, ASUS B550M-K, Kingston Fury Beast RGB 32 GB RAM, 1 TB PNY CS2130, 1 TB 970 Evo, Corsair RM850
Hepinize selamlar iyi forumlar. Başlıkta belirttiğim modelde Wi-Fi sorunu yaşıyorum. Wi-Fi'ye bağlanıyor ardından 5-10 sn sonra kesiliyor sonra tekrardan aynı şeyler oluyor yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Hepinize selamlar iyi forumlar. Başlıkta belirttiğim modelde Wi-Fi sorunu yaşıyorum. Wi-Fi'ye bağlanıyor ardından 5-10 sn sonra kesiliyor sonra tekrardan aynı şeyler oluyor yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
Wi-Fi Doctor diye bir uygulama var. Benim Xiaomi Mi 8 Lite telefonumda da aynı sorunla karşılaştım. Çözümü böyle bulmuştum.

Wi-Fi doctor diye bir uygulama var. Benim Xiaomi Mi 8 Lite telefonumda da aynı sorunla karşılaştım. Çözümü böyle bulmuştum.

Dün onu da denedim tüm her şey uygun çıktı.

Mi 8'de aynı sorunu yaşayanlar vardı. Wifi sürücüsü kaynaklı olduğunu söylüyorlardı. Telegram kullanıyorsan aşağıya bir Xiaomi Türkiye grubu linki bırakıyorum, yardımcı olacak birilerini bulabilirsin belki.
t.me/xiaomi_turkiye

Sorun çözüldü. Çözümü ise; telefonun Bluetooth ve Wi-Fi ayarlarını sıfırlamak.

Yeni konular

Geri
Yukarı