Xiaomi Redmi Note 8 Pro için ekran koruyucu tavsiyesi

Bence internet üzerinden almayın. Ben özellikle gittim orta fiyatlı olanlar arasında düzgün yorumlu olanlara baktım ekranı %100 kaplamıyor başka bir modelin ekran koruyucusunu gönderiyorlar. Alabilirseniz dükkan dükkan gezip alın. Tavsiyem o yönde. Onun dışında 360* magnet ekran koruyucuları var. Onlara da bakabilirsiniz bir dahakine ben de onlardan almayı düşünüyorum.

@GerginGörünüşlüAdam Bu magnetler cihaza zarar vermez mi?
Sanmıyorum. Cihaza zarar verilse o kadar iyi yorum yapılmazdı. İnternetten alacaksanız bunları almak daha mantıklı geliyor bana. Telefondan anlamayan biri bile tam oturup oturmadığını anlayabilir. Ama ekran koruyucu cam olduğunda çok küçük bir yer kalsa bile tehlikeli yani. Çoğu kullanıcı bu küçük yere dikkat etmiyor. Üstelik 360 cam aldığınızda arkacam rengini görmeniz de iyi oluyor güzel bir hava katıyor. Yine de fiziksel olarak görüp almak en iyisi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı