Çözüldü Xiaomi Redmi Note 9 kasasından ses geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
Cep telefonum Redmi Note 9. telefonu temizlerken fark ettim, parmak izi okuyucusunun alt tarafına dokununca çok hafif bir "çıt çıt" sesler geliyor. Telefonun her tarafına bastırdım öyle bir ses gelmiyor ama parmak izi okuyucusunun altındaki alana parmağım ile bastırınca "çıt" sesleri geliyor. Forumda bu telefonu kullanan üyelerinde cihazlarında o sesten geliyor mu yoksa benim telefonda mı bir sorun var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
@XEfe.Bey Çakmak gibi saçmalıklara bulaşma. Benim Note 10s modelinde boşluk var bu bilerek bağlantı kabloları için yapılmış bir boşluk. Bak mesela arka kapakta bağlantı kısmı var. Bu yüzden önemli bir mesele değil diyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
A52 ile ilgili bir durum da söz konusu değil ayrıca.
Benim de telefonum Note 9 şimdi işaretlediğiniz yere bastırdım çok küçük çıt sesi geldi.
Orada bir destek boşluk var o zaman genel bir sorun.
İnşallah öyledir hocalarım. Dışım gülüyor içim kan ağlıyor. Ben daha yeni aldım bu telefonu, nasıl böyle bir şey olabilir? Servisini arıyorum hep meşgul. Bu nasıl marka böyle anlamadım.

Öncelikle cakmak tutmak gibi bir şey yapma.

Kamera ve parmak izi okuyucunun flex kablolarının oradan geçiyor olması lazım. Bu kablolar geçsin diye boşluk var, pil orayı gerdirdiği için boşluktan geliyordur büyük ihtimalle.

Aşırı yapıyorsa bir telefoncuya göster.

Öncelikle cakmak tutmak gibi bir şey yapma.

Kamera ve parmak izi okuyucunun Flex kablolarının oradan geçiyor olması lazım. Bu kablolar geçsin diye boşluk var, pil orayı gerdirdiği için boşluktan geliyordur büyük ihtimalle.

Aşırı yapıyorsa bir telefoncuya göster.

Yok rahatsız etmiyor hocam. Kafam kurcalandı sadece, daha yeni fark ettim. Bu A52 telefonlarda kasa zamanla kendiliğinden açılmaya başlıyormuş, acaba benim de mi öyle olmaya başladı dedim.

@XEfe.Bey Çakmak gibi saçmalıklara bulaşma. Benim Note 10s modelinde boşluk var bu bilerek bağlantı kabloları için yapılmış bir boşluk. Bak mesela arka kapakta bağlantı kısmı var. Bu yüzden önemli bir mesele değil diyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
@XEfe.Bey çakmak gibi saçmalıklara bulaşma. Benim Note 10s modelinde boşluk var bu bilerek bağlantı kabloları için yapılmış bir boşluk. Bak mesela arka kapakta bağlantı kısmı var. Bu yüzden önemli bir mesele değil diyorum.

Şimdi anladım sağ ol abi. Korkmamı gerektirecek bir durum yok o zaman, rahatlıkla kullanabilirim telefonumu. İyi akşamlar👋👋

Geri
Yukarı