Xiaomi Redmi Note 9 Pro ile Note 9 arasında çok fark var mı?

Vyxin

Hectopat
Daha fazla  
Xiaomi Redmi Note 9 Pro alacaktım fakat Note 9 aldım ve içimde bir sorun oluştu. Çok fark var mı? Hata mı yaptım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Note 9S'le karıştırdım ona göre yorum yaptım Note 9'u araştırıp hemen döneceğim.

Artık olmuş, bitmiş. Bence çok düşünmeye gerek yok. Bende birkaç senedir redmi note 5 var. Çok memnunum. Biraz da beklenti meselesi tabi.

Kamera Note 9 Pro modelinde 64 MP - 9 modelinde 48 MP.
Note 9 Pro 30W hızlı şarj desteklerken Note 9 18W hızlı şarj destekliyor.
Note 9 Pro modelinde synapdragon 720G işlemci var Note 9 modelinde mediatek helio G85 işlemci var synapdragon daha performanslı.
Note 9 Pro modelinde 6 GB RAM var Note 9'da 3 GB RAM.
Note 9 Pro 1080P 60FPS video kaydı alabiliyor ayrıca 4K 30 FPS görüntüde kaydedebiliyorsunuz Note 9'da 1080P 30 FPS kayıt var 4K vs. yok 4K çok önemlimi dersen bence değil.
Note 9 Pro'da NFC özelliği mevcut Note 9'da yok.
Note 9 Pro'da bildirim ışığı mevcut Note 9'da yok.

Ürünü hepsiburada dan aldım iade edebilir miyim peki sorun çıkar mı

Yani tabii ki forumdaşın sorusu bu yöndeyken yardım etmek elzem fakat hocam öyle bir yazmışsınız ki adamı direkt soğutmuşsunuz telefondan.
Ben de Note 9 almayı düşünüyorum iyi telefon gibi gözüküyor sorun etmeyin iade edilemiyorsa bile.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…