Xiaomi Redmi Note 9 vs Oppo A73

MelyhO

Femtopat
Daha fazla  
Telefonların ikisi de birbirine çok yakın fiyatta. Donanım olarak ikisi de 4/128 şeklinde. Sizce hangisi daha iyidir? Xiaomi ilerleyen zamanlarda çok performans kaybediyor diye hurafeler duydum. Bu durum biraz korkutuyor alırsam sorun yaşar mıyım diye. Veya farklı bir tavsiyeniz var mı bu fiyata yakın?

Telefonların ikisi de birbirine çok yakın fiyatta. Donanım olarak ikisi de 4/128 şeklinde. Sizce hangisi daha iyidir? Xiaomi ilerleyen zamanlarda çok performans kaybediyor diye hurafeler duydum. Bu durum biraz korkutuyor alırsam sorun yaşar mıyım diye. Veya farklı bir tavsiyeniz var mı bu fiyata yakın?

Hocam kamera anlamında sanırım Note 9 daha önde (tam bilmiyorum).
Onun dışında yazılım ve AMOLED ekran ile birlikte A73 çok daha önde.

Hocam kamera anlamında sanırım Note 9 daha önde (tam bilmiyorum).
Onun dışında yazılım ve AMOLED ekran ile birlikte A73 çok daha önde.

Kamera ortalama olsa benim için yeterlidir ancak oyun oynadığım zaman örneğin PUBG oynarken kasma donma yaşar mıyım diye düşünüyorum Redmi Note 9'da. Sizin bilginiz var mı performans düşmesi iddiası ile alakalı?

Hocam bi aralar Xiaomi'nin yazılımları düşük bütçeli telefonlarda performans düşüşü sağlıyordu o problem hala devam ediyor mu bilmiyorum ama Oppo A73 daha mantıklı bir seçenek olur diye düşünüyorum.

Kamera ortalama olsa benim için yeterlidir ancak oyun oynadığım zaman örneğin PUBG oynarken kasma donma yaşar mıyım diye düşünüyorum Redmi Note 9'da. Sizin bilginiz var mı performans düşmesi iddiası ile alakalı?

Hocam 60 FPS'den 30'a düşmüştü Note 9S cihazımda. Bütçeniz ne kadar oyun odaklı arıyorsanız en iyi performansı verecek en kötü markalarin arasında olan General Mobile'in GM 21 Pro cihazını öneririm.
2700'e çıkarsa Note 8 Pro alıp rahatınıza bakabilirsiniz.
General Mobile baş agritabilir çünkü.

Hocam 60 FPS'den 30'a düşmüştü Note 9S cihazımda. Bütçeniz ne kadar oyun odaklı arıyorsanız en iyi performansı verecek en kötü markalarin arasında olan General Mobile'in GM 21 Pro cihazını öneririm.
2700'e çıkarsa Note 8 Pro alıp rahatınıza bakabilirsiniz.
General Mobile baş agritabilir çünkü.

O cihazı da araştırmıştım ancak yazılım vb. sıkıntıları olduğunu öğrendim ve direkt eledim listeden. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

O cihazı da araştırmıştım ancak yazılım vb. sıkıntıları olduğunu öğrendim ve direkt eledim listeden. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Hocam oyun performansı için A73'den çok daha iyi.
Yazılımsal sıkıntılar eğer ki güncelleme yapılmazsa fazlasıyla az.
Bütçe yeterse hiç düşünmeden bunu alın derim.
90 Hz ekran, G95 ve Realme UI ile rahat kullanırsınız.

Hocam oyun performansı için A73'den çok daha iyi.
Yazılımsal sıkıntılar eğer ki güncelleme yapılmazsa fazlasıyla az.
Bütçe yeterse hiç düşünmeden bunu alın derim.
90 Hz ekran, G95 ve Realme UI ile rahat kullanırsınız.

Bütçe yetmiyor ne yazık ki😖

Geri
Yukarı