Satılık Xiaomi Redmi Note 9

• Konuyu başlatan Kdr454
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 523
Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet
Kayıtlı demek ne demek? Sen okuduğunu anlamıyorsun galiba? Yurt içi demek kayıtlı demek. Parasını verip kaydettirmiştir belki? Nereden biliyorsun? Diğer cihazların yurt dışı olması bunun da yurt dışı olduğu anlamına glemez?

Dostum. Güzel kardeşim. :D
Adam Full yurt dışı ürünler satıyor.
Ayrıca adam orada demiş ki "kayitli sıfırlama firmat guncelleeme yapilir" burada demek istediği şey arkadaşın; format güncelleme yaptığınızda IMEI gitmez diyor. Yani dirençle kandırılmış bu cihaz.
Yurt içi olsa derdi ki "cihaz yurtiçidir." der konu biterdi. Adam sıfırlama ve güncellemede IMEI gitmeyecek diye bir iddia koymazdı.
Hızlıca yazdım bilmem anlatabildim mi.

2800'e 5 kişi istedi vermedim. İnsanlar razı bu fiyata. Seni ilgilendirmez.

Hocam piyasaya hiç bakmadınız sanırım. :D
Bana sağlam olan bir Note 9 bulsana 2.el ucuza?
Ayrıca bu cihaz TR'de açık yani bir sorun çkarmıyor.
Kaçak açtırmak 100tl hocam zaten.

Dostum. Güzel kardeşim. :D
Adam Full yurt dışı ürünler satıyor.
Ayrıca adam orada demiş ki "kayitli sıfırlama firmat guncelleeme yapilir" burada demek istediği şey arkadaşın; format güncelleme yaptığınızda IMEI gitmez diyor. Yani dirençle kandırılmış bu cihaz.
Yurt içi olsa derdi ki "cihaz yurtiçidir." der konu biterdi. Adam sıfırlama ve güncellemede IMEI gitmeyecek diye bir iddia koymazdı.
Hızlıca yazdım bilmem anlatabildim mi.

2800'e 5 kişi istedi vermedim. İnsanlar razı bu fiyata. Seni ilgilendirmez.
Sadece komiksiniz.

Sizinle aynı cihazları 1800tl bandında rahatlıkla bulunabılıyor.

Kaçak açtırmak 100TL hocam zaten.

Sadece komiksiniz.

Sizinle aynı cihazları 1800TL bandında rahatlıkla bulunabılıyor.

Hocam bulun gösterin alacağım. RAHATLIKLA bulamazsınız. Zor bulunur.

Kaçak açtırmak 100tl hocam zaten.
Evet biliyorum kaçak imei atmak basit evde bende yapıyorum onu. Güncelleme yiyince siliniyorlar genelde.

Hocam bulun gösterin alacağım. RAHATLIKLA bulamazsınız. Zor bulunur.

Evet biliyorum kaçak imei atmak basit evde bende yapıyorum onu. Güncelleme yiyince siliniyorlar genelde.
Hocam 2 dk içinde bulabilirsiniz. Birazcık arama ile bulursunuz.

1dk baktığın belli.
İlk attığın ilanın tarihine bak istersen. O ilanı biliyorum adamla iletişime geçemiyorsun denedim.
2.attığın linktekinin neyi var belli değil bilgi için mesaj atın demiş. Ayrıca yurt dışı diyor IMEI'si yoktur olsa belirtirdi. Kimse yurt dışı cihazda IMEI olupta belirtmemezlik yapmaz.

Son düzenleme:
1dk baktığın belli.
İlk attığın ilanın tarihine bak istersen. O ilanı biliyorum adamla iletişime geçemiyorsun denedim.
2.attığın linktekinin neyi var belli değil bilgi için mesaj atın demiş. Ayrıca yurt dışı diyor IMEI'si yoktur olsa belirtirdi. Kimse yurt dışı cihazda IMEI olupta belirtmemezlik yapmaz.
IMEI attırmak 100tl kardeşim. Biraz daha bakarsan bir sürü ilan var. Satabilirsen sat. Saçma fiyat. İyi akşamlar.

IMEI attırmak 100TL kardeşim. Biraz daha bakarsan bir sürü ilan var. Satabilirsen sat. Saçma fiyat. İyi akşamlar.

İllegal IMEI ne kadar sağlıklı ve doğru olur? Bir şey demiyorum bu konuda.
Cihaz satıldı bugün. 2 gün sonra teslim edilecek...
İyi akşamlar. :)

Geri
Yukarı