Xiaomi Servisi Nasıldır?

Daha fazla  
Xiaomi Mi A2 Lite almayı düşünüyorum. Ancak Xiaomi servisi nasıldır hiç bilmiyorum. İthalatçı garantili olması bir sorun oluşturur mu? Bir problem olduğunda ne kadar ilgili davranıyorlar? Xiaomi kullanıcılarının yorum ve tavsiyelerini bekliyorum.

Şimdiden sorumu cevaplayan arkadaş/ arkadaşlara teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evo BT isimli servis (İstanbul) hizmet veriyor. Mi4 yolladım bir kere. Ürünün hoparlörü ses vermemeye başlamıştı. Hemen işleme alamıyorlarmış çünkü yoğunluk oluyormuş. 30-35 gün sonra geldi cihaz geri. Üstelik bu sefer de Wifi çekim gücü azalmıştı. Yine yolladım. Bu sefer de 20 küsur gün sürdü. Yani eğer bir değişiklik olmadıysa hizmet bayağı ağır işliyor.

Xiaomi Mi A2 Lite almayı düşünüyorum. Ancak Xiaomi servisi nasıldır hiç bilmiyorum. İthalatçı garantili olması bir sorun oluşturur mu? Bir problem olduğunda ne kadar ilgili davranıyorlar? Xiaomi kullanıcılarının yorum ve tavsiyelerini bekliyorum.

Kendi servisi yok evo bilişim bakıyor onun yorumları da vasat.

Kendi servisi yok evo bilişim bakıyor onun yorumları da vasat.

İki türlü servis alabilirsin. Birincisi Evofone tarafından satılan cihaz Gen-Pa servis tarafından garanti desteği veriliyor. İkincisi ise Gittigidiyor üzerinden Cepport vasıtasıyla...Onun da garantisi KVK. Mi A2 Lite Android One tabanlı yeni bir cihaz; alınabilir.Fakat garantisi yokmuş gibi düşünün.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı