Xiaomi tablete aşırı pil kullanımı

Kerem1616

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Selam 2 gün önce Redmi pad SE adında bir tablet aldım. Yaklaşık 8000 mAh bataryası var ve sistem uygulamaları aşırı fazla pil harcıyor. Sizce garantiye götürecek bir durum var mı?

(Eklediğim fotoğraf gece hiç kullanılmadığı zamana ait)

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-09-29-07-11-40-256_com.google.android.apps.photos-edit.jpg
    Screenshot_2023-09-29-07-11-40-256_com.google.android.apps.photos-edit.jpg
    229,8 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem başlatıcıları kısmına tıklayıp fotoğraf atabilir misiniz? Belki arka planda güncelleme filan yapmıştır.

Bu arada o tableti pek önermiyorum. Xiaomi en sevdiğim markalardan biri ancak işlemcisi kötü bir model. Tablet piyasasına pek hakim değilim. Zamanında bu tabletin fiyatına Snapdragon 860 lı mı pad 5 vardı.

Pardon fiyatından haberim yoktu. Fiyatını hak eden bir cihaz. Ben 8000 TL civarında zannettim.

Son düzenleme:
Sistem başlatıcıları kısmına tıklayıp fotoğraf atabilir misiniz? Belki arka planda güncelleme filan yapmıştır.

Bu arada o tableti pek önermiyorum. Xiaomi en sevdiğim markalardan biri ancak işlemcisi kötü bir model. Tablet piyasasına pek hakim değilim. Zamanında bu tabletin fiyatına Snapdragon 860'lı mı pad 5 vardı.

Pardon fiyatından haberim yoktu. Fiyatını hak eden bir cihaz. Ben 8000 TL civarında zannettim.

Eve gidince fotoğraf atacağım. Zaten öyle oyun oynarım beklentisiyle almadım ders çalışmak için kullanıyorum.

Geri
Yukarı