Xiaomi Telefonu 10000mAh Powerbank Şarj Etmiyor

Versiyon 2 cihazımın USB portu bozulmuş, şarj etmiyor telefonu. Oynatınca, kanırtınca falan arada edebiliyor ve o da elinizi bırakana kadar devam ediyor sadece. Evofone'a götürsem yaparlar mı, sizce ne yapmalıyım?

Şimdi öyle bir anlatmışsın ki powerbank mi bozuk yoksa cihaz mı bozuk anlamadım. Problemli cihaz hangisi ise garantiye ver kullanıcı hatası görmezler ise değişim yapacaklardır(powerbank için)cihaz için ise şarj soketi değişimi yapılır.

6 ay önce kutudan 1 usb portu bozuk çıkan cellularline powerbank'i genpa 3 defa göndermemize rağmen kullanıcı hatası dedi normalde 3.den sonra tüketici hakem heyetine vermek gerekir ama müşteri çöpe atın diyince bende eve götürdüm 20.000mah powerbank boşa gitmesin.

Garantisi varsa yaparlar.
Garantisi yok.
Şimdi öyle bir anlatmışsın ki powerbank mi bozuk yoksa cihaz mı bozuk anlamadım. Problemli cihaz hangisi ise garantiye ver kullanıcı hatası görmezler ise değişim yapacaklardır(powerbank için)cihaz için ise şarj soketi değişimi yapılır.

6 ay önce kutudan 1 usb portu bozuk çıkan cellularline powerbank'i genpa 3 defa göndermemize rağmen kullanıcı hatası dedi normalde 3.den sonra tüketici hakem heyetine vermek gerekir ama müşteri çöpe atın diyince bende eve götürdüm 20.000mah powerbank boşa gitmesin.
Gayet de anlaşılır yazmışım, Versiyon 2 cihazım demişim. Powerbank de bir cihazdır, telefon da ama Versiyon 2 adıyla çıkmış bir telefona rastlamadım henüz. Xiaomi'nin ise Versiyon 2 adlı bir powerbank'i bulunmaktadır.

Sorum şu: Evofone'a götürsem yaparlar mı ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı