Xiaomi vs Samsung

Bence S24U almalısınız. Bu arada hocam 100X şart değilse veya çok kullanmayacaksanız iPhone 15PM düşünmez misiniz?
Hocam Havacılık ile ilgileniyorum onla alakalı videolar paylascam bazı yerlerde 25 x zoom yetmiyor bide yurtdışı almayı düşünüyorum iPhone ler kayıt olsa dusunebilirdim

Hocam Havacılık ile ilgileniyorum onla alakalı videolar paylascam bazı yerlerde 25 x zoom yetmiyor bide yurtdışı almayı düşünüyorum iPhone ler kayıt olsa dusunebilirdim
Anladım hocam. Yurt dışı Android server kaydıyla kapanma derdinden kurtuluyor. O zaman S24U derim net.

Son düzenleme:
Anladım hocam. Yurt dışında Android server kaydıyla kapanma derdinden kurtuluyor. O zaman S24U derim net.
Teşekkür ederim hocam daha demin birine daha yazdım internetteki fanbolar bide bazı markaları babasının malıymis gibi savunup diğerlerini kötüleyen içerik üreticileri kafamı karıştırdı zaten suanki telefonun kameradan hiç memnun değilim bide Samsung deneyelim

Teşekkür ederim hocam daha demin birine daha yazdım internetteki fanbolar bir de bazı markaları babasının malıymis gibi savunup diğerlerini kötüleyen içerik üreticileri kafamı karıştırdı zaten şu anki telefonun kameradan hiç memnun değilim bir de Samsung deneyelim

Rica ederim hocam. İçerik üreticileri artık tamamen reklamcılar maalesef. Sen ben gibi kullanıcılardan yani böyle forumlarda net bilgi alman mümkün burada bile çok fanatik var. Neyse şimdiden hayırlı olsun :)

Yeni konular

Geri
Yukarı