Xiaomi Yeelight ampul önerisi

Fatieh

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, şöyle bir durum var: Xiaomi Yeelight 1S alacağım fakat bunun 2. nesil ve 3. nesil diye ayrı ayrı satılanı var. Aralarında ne fark var, bilmiyorum açıkçası. Neye göre ayırt edeceğini de bilmiyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

Bir de Mi Bulb Lite varmış 950 Lümen. Ben hangisini almalıyım? Bu Lite olanı Mi Home'dan kontrol ediliyormuş. Bunun homekit desteği var mı acaba?

Bilmem lazım olur mu ama yazayım dedim. Öncelikle ben Xiaomi Yeelight modelini kullanıyorum. Üründe telefondan açıp kapatma, istediğin vakite ayarlayıp açıp kapatma, ışığı kısıp açma, istediğin renkte yanmasını sağlama ve ambiyans için hazırlanmış 3 modu var. ( Mum ışığı modunda kullanmak çok güzel oluyor. ) Fakat ambiyans için güzel bir lambader olmadığı sürece normal kullanım için pek uygun olmuyor. Çünkü telefona bağlanmadığı sürece sarı ışık yanıyor. Bilgisayar odasına, sevgili veya eş ile birlikte film izlenecek zaman kullanılacak ise şahane bir ürün. Bulb veya 1S modelini bilmiyorum ama Yeelight modelini önerebilirim. Ürün aşağıdaki gibidir.

Dosya Ekleri

• 88750D5E-172D-4436-BF56-9296E41DA2AE.jpeg
    88750D5E-172D-4436-BF56-9296E41DA2AE.jpeg
    10,7 KB · Görüntüleme: 30

Yeni konular

Geri
Yukarı