Xigmatek İstanbul bilgisayar kasası alınır mı?

yakupYS

Centipat
Son düzenleyen: Moderatör:
Her markanın iyi ve kötü ürünleri var. Xigmatek'in Talon Vector kasasını 4 yıl kullandım, pleksiglas panelin çizilmesi haricinde(ki bu malzeme de doğal) başka bir sorunum olmadı. Malzeme kalitesi, çelik kalınlığı her şeyi güzeldi.

Corsair de kullandım, Aerocool da kullandım. O yüzden şu marka iyi bu kötü demek çok havada kalıyor. Ürüne modele göre yorum yapmak lazım. Xigmatek orta seviye için güzel ürünler üretiyor.
Ama dediğim gibi giriş ve orta seviye ürünler için güzel. Gidip 700-800 TL'ye Xigmatek kasa almayın. Aerocool'un Airhawk Duo gibi çok kaliteli bir kasası var mesela.

Son düzenleme:
hocam aldınız mı kasayı

Kesinlikle bu modeli önermiyorum. Benim bir arkadaşım kullanıyordu, ısınma sorunu var ve cidden hava akışı diye bir şey yok kasada. Hemde üstünde gelen 4 tane fana rağmen. Uzak durun derim. Arkadaş bu kasadan önü ızgaralı, havadar bir kasaya geçti sistem sıcaklıkları ciddi ölçüde düştü. Fanları da bayağı gürültülü çalışıyor bu arada, hızı kıssanız kasa iyice ısınıyor, hızlı moda alsanız kafanızı ütülüyor.

teşekkürler görsel bir kasa arıyorum mümkünse argb destekli olması ve psu dahil bütçem max 1100 tl kadar (boş kasa + psu falanda olabilir elbette )ryzen 5 3600x. 2060. atx anakart var kasada aklında olan bir fikir var ise önerine açığım

teşekkürler görsel bir kasa arıyorum mümkünse argb destekli olması ve psu dahil bütçem max 1100 tl kadar (boş kasa + psu falanda olabilir elbette )ryzen 5 3600x. 2060. atx anakart var kasada aklında olan bir fikir var ise önerine açığım

Soğutması/hava akışı oldukça başarılı olan Aerocool Airhawk Duo'yu öneririm, kendim de kullanıyorum, gayet memnunum. Bir de Phanteks P400A, Cooler Master MB511 ARGB ve H500 modellerine bakabilirsiniz. Şuan çoğu üründe stok sorunu var maalesef. Önü mesh bir model almaya dikkat edin derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı