Xigmatek ovartake kasa cam panel sabitleme vidası yedek parça nasıl bulunur?

Yohyeaa

Picopat
Daha fazla  
Selam, benim kasam bu ama her ay içindeki tozları temizlemek için vidaları söküp camları çıkarıtmak zorunda kalıyorum ama bazı vidalar yala olmuş galiba çevirsemde tutmuyor. Bu vidaları nereden bulabilirim? Xigmatek ve Türkiye distribitörü olan segment PC'nin sayfasına baktım herhangi bir yedek parça mevcut değil. Yedek parça olarak bu kasanın cam panelleri sabitleme vidasını nereden bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, benim kasam bu ama her ay içindeki tozları temizlemek için vidaları söküp camları çıkarıtmak zorunda kalıyorum ama bazı vidalar yala olmuş galiba çevirsemde tutmuyor. Bu vidaları nereden bulabilirim? Xigmatek ve Türkiye distribitörü olan segment PC'nin sayfasına baktım herhangi bir yedek parça mevcut değil. Yedek parça olarak bu kasanın cam panelleri sabitleme vidasını nereden bulabilirim?

Hocam vida mı yalama olmuş yoksa somun kısmı mı?

Dosya Ekleri

• 16336891483903285782821603052837.jpg
    16336891483903285782821603052837.jpg
    84,6 KB · Görüntüleme: 42

Hocam vida yalama olmuş somun kısmında bir sorun yok.

Kendi vidaları da bu şekilde.

Anladım hocam vidanın kaçlık olduğunu ölçün.
Google'dan tırtırlı atıyorum 6'lık vida diye aratın uzun olması önemli değil testere ile kesilir veya sağlam bir pense ile.

Anladım hocam vidanın kaçlık olduğunu ölçün.
Google'dan tırtırlı atıyorum 6'lık vida diye aratın uzun olması önemli değil testere ile kesilir veya sağlam bir pense ile.

Sağ olun hocam, ama Xigmatek'in Türkiye distribitörü segment PC'yi telefon ile arayınca numara verdiler oraya WhatsApp'tan yazınca vidaları buldum 2 - 3 gün içerisinde 4 adet yollayacaklar bakalım inşallah sorunsuz gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı