Xigmatek Vector S 750W veya centauro 700W

2' si de aynı fiyatta arkadaşlar. Hangi güç kaynağını tercih edersiniz?

• Xigmatek Centauro 700w

• Xigmatek Vector S 750w

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Kuzenim Fsp 800 watt +80 power almıştı. Garantiye gitti geldi. Gelen üründe arızalı çıkınca Exa bilgisayar aynı özelliklere sahip olan Xigmatek 800 watt +80 Bronze power göndermişti. Şuan kuzenim o Power ile R9 280x ve Fx 8120 kullanıyor. 1 yıla yaklaştı sanırım. Hiç bir sorundan şikayet etmedi.

Xigmatek güç kaynağının kullanıldığı video linkini atabilir misiniz?

Öğrendiğim kadarıyla Xigmatek ürünleri Tayvan kökenli Channel Well Technology tarafından üretiliyormuş. Aynı firma Corsair Hx 750, 850 ve 1000 lik PSU larının da üreticisi. Firmanın beraber çalıştığı markalar; Thermaltake, Corsair, Xigmatek ve Ikonik olarak gösteriliyor.

2010 dan beri xigmatek kullanıyorum. 1 tek mavi ekran veya resen tuşu kullanmadım. Yarın 700watlık yeni xigmatek im geliyor. Çok sessiz ve çok kaliteli.

Hortlatacağım ama imzamdaki Xigmatek Vector S 750W Silver sertifikalı modüler PSU'yu 2014'den bu yana tam 6 yıldır kullanıyorum ve en ufak bir sorun çıkarmadı. Halen sessiz bir şekilde görevini yerine getiriyor. Bu PSU ile kullandığım İkinci sistemim bu arada.

Yani halen sağlam ama ben yakında değişmeyi düşünüyorum ne olur ne olmaz diye :) Özet olarak her markanın iyi veya kötü ürünleri olabilir. Xigmatek genel olarak gözümde orta-orta üst segmentte bir markadır. Everest, Frisby, Gameboost gibi kötü markalara benzemez. F/P ürünleri tercih edilebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı