Xioami Mi 8 Lite vs 2.el iPhone 7

TechUser

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yeni bir telefon almam gerek bu aralar. Bu zamana kadar hep iPhone kullandım, Android bana hep karışık ve sorunlu geldi. Şu an yeni bir iPhone için bütçem yok fiyatları malum. 2. el iPhone 7 alayım fiyatları 2000-2500 arası geziyor. Derken Xiaomi'nin Mi 8 lite modelini gördüm tasarımı çok hoşuma gitti. Fiyatı da hayli uygun Android alacaksam çok para vermeye de gerek yok dedim. Ama IOS kullanımdan sonra ne yaparım bilemiyorum özellikle telefona ulaşamadığımda iCloud üzerinden her şeye ulaşabilmem çok güzel oluyor. İşletim sistemi ve boyutu beni korkutuyor. Siz ne diyorsunuz bu işe ne yapayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
2900 civarı ithalatcı garantili Mi 8 de düşünebilirsin. Çünkü iphone 7 nerden baksan 2.5 yaşında telefon ve bundan sonra hep geri sarmaya başlayacak İphone 6s plus tecrübemden yola çıkarak söylüyorum.Mi 8 SE de seni memnun eder ancak yasal yollardan gelen Mi 8 SE hem ithalatcı garantili hemde Mi 8 le aynı fiyat tabiki alışkanlıklar işin rengini değiştirir ben Apple'ın tutumundan dolayı androide geçtim Redmi Note 6 Pro aldım şuan gayet tatminkar.

Mi 8 Lite arayüzü ve kullanımı olsun gayet yeterli telefon bence. Fiyat performans ölçüsünde bunu diyorum. Boyutu çok da göze gelmiyor. Ele büyük gelse de kibar zarif bir telefon. Deneme imkanı varsa mağazalara gidip bakabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı