XM2we vs Lamzu Atlantis

Fırat070

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün XM2we aldım ve şu an kullanıyorum. Memnunum ancak aklımda Lamzu atlantis kaldı, acaba XM2we satıp Lamzu atlantis alsam mı bilemedim. Size sormak istiyorum. Atlantise geçmeye değer mi?

Hocam, XM2we kaplaması Lamzu'dan daha iyi. (Eğer lamzu siyah ise değil, Lamzu'nun siyah renginin kaplaması çok iyi) Sensör olarak XM2we 3370 kullanıyor, Lamzu 3395. XM2we sensörü çok güzel yerleştirmiş ve son güncelleme ile 3395'e denk bir performans gösteriyor. XM2we gecikmesi, optik Switch'leri ile önde Lamzu ise sensörü, ağırlığı ve Click hissiyati olarak(bu biraz subjektif olabilir) daha iyi. Bugün fareye ihtiyacım olsa Lamzu yerine XM2we alırdım çünkü daha ucuz yani bir kaybın yok, ben Lamzu'dan çok memnunum fakat xm2we de en az o kadar iyi performans verir.

Gereksiz.

Aralarında 8 gram fark var Lamzu 55gram XM2we 63 çok büyük farklar hissedilmeyecektir.

Sensör olarak Lamzu 3395 kullanıyor 650IPS 50G ivme, endgame 3370 400IPS 50G ivme inan farkı hissedemiyorsun.

410ma 70 saat sunuyor endgame, Lamzu 300ma 70 saat sunuyor aynı herhangi bir farkı yok.

Lamzu Huano pink dot mekanik Switch'leri kullanırken endgame Kailh GO optik Switch'leri kullanmakta daha iyi bir tepki süresi var.

Skatezleri Lamzu'ya göre daha büyük benim için bu bir artı kullandığım ürünlerde skatezi büyük olanların kayma hissiyatı biraz daha değişik ve hoş bence.

Şu anda Lamzu alınabilir halde 2250₺ endgame ise 1600 arasında 650₺ yani bir mouse kadar fiyat farkı var gereksiz bence değiştirmeyin.

Bazı arkadaşlar da orada video burada video görüyor iki üç kişi de önerdiğinde hemmen en iyisi o muamelesi yapıyor ya bazı ürünlere çıldırıyorum.

Daha önce hangi mouse kullandın? Ben uzun süre g300s kullandım ve şuan viper mini kullanıyorum. Lamzuya miniye o kadar vermektense xm2we alayım diyorum ama shape çok iri görünüyor..

Deathadder v2 kullandım şimdi xm2we aldım gayet memnunum ama aklım viper v2 pro da şuan bir de onu denemek istiyorum. xm2we benim tutuşuma biraz tuhaf geldi claw ve palm arası tutuyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı