Xperia L'ye CyanogenMod 11 ve Xperia Z2 Edition ROM Kurduktan Sonra Açılmıyor

goldmobile

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler herkese. Benim bir Xperia L telefona CyanogenMod 11 ROM yükledim üstüne de Xperia Z2 Edition imaj ROM'unu kurdum. Bir sitede vardı kurdum normal çalıışıyordu. Daha önce de kurmuşdum ama nedense dün sabah telfon şarjda iken yeniden başlatmak istedim telefon kapandı ama açılmadı. Ne yapdıysam açılmadı şarj da bildirim ışığı yanmıyor. PC'de görmüyor fakat daha sonra tekrar açmak istedim bu sefer güç butonuna basdığımda kırmızı ışık yanıp sönüyordu. Dedim herhalde şarj yok. Prize taktım ama şarjdayken ışık da yanmadı
ama arkadaşlar az önce USB ile PC bağladım 1 saat kadar PC görmedi, sonra şu birden bildirim ışığı sarı yandı. PC'de gördü, ardından ışık kırmızı oldu, sonra ışık söndü.

Son düzenleyen: Moderatör:
ses açma,ses kısma,güç düğmesine basılı tut açılıncaya kadar açıldıktan sonra güç düğmesinden elini çek

ve video'yu izleyerek devam et ;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

b
ses açma,ses kısma,güç düğmesine basılı tut açılıncaya kadar açıldıktan sonra güç düğmesinden elini çek

ve video'yu izleyerek devam et ;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunlar kolay yollar biliyorum çok yapdım ama bu xperia brick gibi bir şey olmuş başka yöntem lazı m bence

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı