Xperia Temple Run Sorunu

tolgakarci

Hectopat
Elimde xperia sola bulunmakta fakat Temple run oynarken kendi kendine algılayıp zıplıyor. Ayrıca wi-fi zor çekiyor. Bu sorunların çözümü var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonun üst tarafından tutmayınca Wifi sorunu olmuyor. Oyun oynarken ise elini telefonun ekranından biraz uzak. Telefona android 4.0 (ICS) güncellemesi yaptın mı ?

Oyunu sil ve tekrar kur bakalım olacak mı? Başta da böyle oluyor muydu yoksa sonra mı oldu.

En iyisi Subway Surf. ;)

Sil baştan kur tekniği başarılı olmadı. Çok denedim. Allah'a şükür subway surf'de sorun yok :) Temple run sıkıntı değil artık oynamayız. Wi-fi laptop full çekerken sola tek çekiyor. Bu durum çok kötü.

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar şimdi bişey denedim galiba sorunu çözdüm. Xperia yazısının bulunduğu bölümde wifi olduğunu duydum ve elimle orayı kapatmadığımda yani telefonu yan tuttuğumda wifi normal haline döndü. Ne yani şimdi oradan tutamıycakmıyım ?

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı