Xperia X10 Mini Pro Gingerbread 2.3.7 Güncellemesi

Bu ROM'u kullanan var mı ? Nasıl performansı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hafızayı silip tekrar yüklemek istiyorum. Şu an yüklü olan programların gitmemesi için ne yapabilirim?

Programların hepsini sd karta taşıdım. Yeni yazılım yükledikten sonra çalışır mı, çalışmaz mı kardeş.

Bana bu hata çıktı. Sony Ericsson Xperia X10 Mini.

Kod:
03/023/2013 21:23:56 - ERROR       - ERR_SEVERITY="MAJOR";ERR_CLASS="SECURITY_CLASS";ERR_DYNAMIC="SIN       header verification failed"�    
03/023/2013 21:23:56 - ERROR       - Error flashing. Aborted

Merhabalar... Kolay gelsin. Ben bu ROM'u yükledim fakat bir sorunum var. Yeni fark ettim. Klavye ışıkları çalışması şu şekilde oluyor. Işıklı bir ortamdasınız sönük, arkasına sensörlerin üzerini kapatınca ışıklar yanıyor. Daha sonra oda karanlık iken klavyeyi açıp mesajlara girdiğimde ışıklar yanmıyor ama odanın ışıklarını bir kez yakıp söndürünce klavyenin ışıkları yanmaya başlıyor. Yani odanın ışıkları yanıkken elimizi sensöre kapatınca yanıyor çekince sönüyör. Fakat sensörün bi defa ışık görmesi lazım ışığı görünce problemsiz çalışıyor gibi bu olayı bir programla filan çözebilir miyiz? Nasıl yardımcı olursunuz? Şimdiden teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…