Xperia Z Kamera Testleri - Ön ve Arka Kamera

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Xperia Z'nin ön ve arka kamerası ile yaptığımız çekimlerin ham halini YouTube'a yükledik. Normal çekim ve HDR çekim gibi iki farklı modu da test ettik.

Arka Kamera - Normal Çekim - İstiklal Caddesi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arka Kamera - HDR Çekim - Taksim meydanı

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Arka Kamera - Normal Çekim - Taksim Meydanı

Ön Kamera - İstiklal Caddesi

Ön Kamera - Taksim Meydanı

2 saatlik incelememiz:

Xperia Z İncelemesi | Technopat

Son düzenleme:
adım adem merhabalar uzun zamandır xperıa olayını araştırıyodum ben şimdi xperıa z1 ile xperıa z arasındayım 1 ay sonra alacağım ne için kullanıcaksınız dersen hep soruyosunuz videolarda ben telefonu müzik ve netten film izlemek için kullanıcam en buyuk hobim bu 500 lira verip z1 mi yoksa z yimi almalıyım arasında hemen hemen 500 lira belki az yada fazlası oynuyor ne yapmalıyım lütfen yardım edin

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı