Xperia Z2 kullanıyorum Z3 alsam mantıklı olur mu?

chinny25

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba sayın Technopat ailesi,

Kısa ve net olacak sorum.
Şuan Xperia Z2 kullanıyorum, Z3'e geçmek istesem mantıklı ve daha faydalı bir iş yapmış olur muyum? Fikir sunan arkadaşlarım sebebini de yazabilir mi? Teşekkürler.

Saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Z2 kullanmadım ama ısınmadan dolayı kapanma gibi durumlar varsa Z3'e geçmek mantıklı olabilir.
Teşekkürler cevabınız için. Fakat telefonu aldığım günden bugüne hiç kapanmadı. 1 saat oyun oynadığımda ise abartılmayacak derecede ısınma oluyor. Su temasında telefon kendinden geçiyor, tuşlar dans ediyor resmen:) Dikkat ettiğim kısımları bunlardı. Başka bir soruna rastlamadım.

Telefonunuzdan memnunsanız Z3'e geçmeniz için bir neden yok normal olarak. Maddi durumunuz el veriyorsa neden olmasın :)
Telefonumu satıp,üzerine biraz rakam koyabilir, alabilirim sanırım:) Sadece teknik acıdan merak ediyorum.
1-Kamera
2-Hız
3-Stabil
gibi teknik özellikleri Z2'den iyiyse geçmeyi düşünürüm, hatta düşünmem geldiği gibi direkt alırım.

Sony şapkadan tavşan çıkarır gibi telefon çıkartıyor. Biraz daha beklemeni öneririm. Z3'te yazılımdaki birkaç değişiklik haricinde bir fark görmüyorum ben. 2015'in ilk çeyreğinde çıkacak telefonu bekle derim çünkü genelde senenin ilk başında çıkarttıkları telefon farklı oluyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı