Xperia Z2 Lollipop Root Atma

veysel mustak

Hectopat
Daha fazla  
Z2 telefonum var. Lollipop yüklü, root edebilir miyim? Bir yöntem var mı? Bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilir mi lütfen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Android versiyonu 5.0.2 model numarası D6502
Veysel Mustak kardeş, Android versiyonu 5.0.2 model numarası D6502 için root yapma yöntemini paylaşıyorum.Bakmaya tenezzül etmiyorsun.Yönetici kişilerde mesajı sürekli siliyor.Bir yol, yöntem paylaşın da görelim.Yoksa silmeyin şu mesajı lütfen başkalrı da faydalansın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

teşekkürler paylaşım için. fakat pek flashlama ya sıcak bakmıyorum önceki telefonum olan Xperia u yu flash yaparken çok kez çökerttim ve önemli şeylerim silindi. bide benim derleme numarası 23.1.a.0.726

teşekkürler paylaşım için. fakat pek flashlama ya sıcak bakmıyorum önceki telefonum olan Xperia u yu flash yaparken çok kez çökerttim ve önemli şeylerim silindi. bide benim derleme numarası 23.1.a.0.726
Sen bilirsin.Hata durumu her zaman söz konusu.Ben bu modelde 3 kez root yaptım herhangi bir sorun olmadı flashlamada.Derleme numarası sorun değil 5.0 a döneceksin bu root yöntemi ile.Zaten sonra tekrar güncelleme ister.En son 5.0.2 23.1.a.0.726 ya yükseltme yaparsınBen bu yöntemle birkaç defa sorunsuz hallettim.Yine de sen bilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı