XPG Core Reactor 750W alınır mı?

Kafanızı karıştırmak gibi olmasın ama bence GF1 yerine XPG Core Reactor alın. Hem kasanızla aynı marka olur. Bu arada güzel rehber olmuş. Elinize sağlık.

İfadeler: RPM
Kafanızı karıştırmak gibi olmasın ama bence GF1 yerine XPG Core Reactor alın. Hem kasanızla aynı marka olur. Bu arada güzel rehber olmuş. Elinize sağlık.
Kasa ile aynı marka olmasının bir amacı yok. Sıvı soğutma falan olsa anlarım ama bana biraz mantıksız geldi. Yine de düşünülebilir.

İfadeler: RPM
Böyle inceleme/değerlendirme yapmanız daha güzel işte, neydi onlar öyle Translate'den alıp copy-paste yapmak?

Engeli kaldırmışsınız sanırım hocam .

Evet, artık mantık çerçevesinde kopyala yapıştır yapmadan inceleme yapacağım .

%3'lük bir farkla GF1 daha iyi diye biliyorum. Yanlışım mı var? @RPM

Bilmiyorum. Bana daha hoş geliyor. Ayrıca GF1'den daha iyi bir PSU. Tabii ki son karar @RPM'in.

GF1 %2 falan daha iyi, ama Core Reactor daha fazla girişe sahip, 5-6 yıl ekran kartı değiştirmeyeceğim için, ve biraz daha sessiz olduğu için GF1 alacağım.

Dalgalanma:

Dalgalanma testlerinin hepsini geçmiş, güzel.

Dalgalanmadan test olarak bahsetme bence.

Ripple denilen şeyin ATX standartları çok yüksek zaten, Powerboost bile o standartlara yakın.

Diğer PSU'lar ile karşılaştır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…