XPG D80 RAM alınır mı?

318177

Hectopat
Arkadaşlar XPG RAM'i var Recep abi @Recep Baltaş abimiz gitmişti incelenmeye, link aşağıda. Sizce bu RAM alınır mı?
Bu da sayın @Recep Baltaş incelediği o RAM bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öneri yapın, alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şahsen o parayı sırf sıvı soğutma diye vermezdim, aynı fiyata yine RGB olan 3600MHz RAM'ler var. Örneğin:
Bu RAM'ler bu bütçede en iyiler arasında, özellikle Toughram modeli bildiğim kadarıyla OC konusunda oldukça iyi.

16 GB 3200MHz D41'e 720₺ verdim. Ben de bunu veya Corsair'i düşünüyordum fakat 180₺ daha cazip geldi

Bende aynı RAM'leri 660TL'ye aldım overclock denedin mi? Rahat 3600 MHz'ye çekiliceğini düşünüyorum RAM'lerin daha denemedim.

Bende aynı RAM'leri 660TL'ye aldım overclock denedin mi? Rahat 3600 MHz'ye çekiliceğini düşünüyorum RAM'lerin daha denemedim.

Sistemde fanlar eksik olduğu için geçiş yapamadım daha. İnşallah fanları da teslim alabilirsem denemeyi düşünüyorum Hangi işlemciyi kullanıyorsun ve XMP açarken sorun çıkardı mı hiç?

Hepinize çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…