XPG Gammix DDR4 AX4U300038G16-DRG RAM Takviyesi

Ensaryilmaz

Hectopat
Daha fazla  
Başlığı tam nasıl yazacağımı bilemedim açıkcası ancak anlatmak istediğim şu an sistemimde takılı durumda olan; XPG 16GB(2x8) Gammix D10 3000MHz CL16 DDR4 RAM (AX4U300038G16-DRG) var.
Ben piyasada uygun fiyata kit halde satılan bu RAM'den bulamadım ve ayrı ayrı 2 tane 8GB daha RAM almayı düşünüyorum ancak kafa karışıklığım tam burada başlıyor çünkü almak istediğim RAM aynı marka model ancak yukarıda parantez içinde (...-DRG) yazan kısımda (....-SRG) yazıyor; XPG 8GB Gammix D10 3000MHz CL16 DDR4 RAM (AX4U300038G16-SRG) görüldüğü üzere.

Ben bu RAM'den 2 adet daha alıp yukarıda halihazırda sahip olduğum RAM'ler ile birlikte 32GB RAM'e sahip olmak istiyorum ancak uyum sorunu bir hata vb... bir durum yaşanır mı bunu sormak istiyorum sizlere, karışık olduysa kusura bakmayın benim de aklım biraz karıştı elimden geldiğince toparlayarak yazmaya çalıştım.
Güncel, bilen birisi acil yardımcı olursa ona göre sipariş vereceğim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı