XPG Lancer RGB 16 GB alınır mı?

raster

Hectopat
Daha fazla  
Alınır niye alınmasın.

Avria hocama katılıyorum, 32 GB almaya bakın 16 da yetiyor lakin yavaş yavaş 8 GB RAM'in başına ne geldiyse 16 ya da aynısı olacak.

ki sistemede 32 gider zaten.

Hocam RAM'iniz toplam kaç olacak?

Avria hocama katılıyorum, 32 GB almaya bakın 16 da yetiyor lakin yavaş yavaş 8 GB RAM'in başına ne geldiyse 16 ya da aynısı olacak.

Ki sistemede 32 gider zaten.

Güzel RAM 16x2 dualkit öneririm.

Hocam kusuruma bakmayın 2x16 GB olacak.

Ki sistemede 32 gider zaten.

Hocam RAM'iniz toplam kaç olacak?

Güzel RAM 16x2 dualkit öneririm.

Hocam peki 3000TL-3500TL civari daha iyi bir öneriniz var mıdır?

2x16GB olacak şekilde

Son düzenleme:
Bu RAM genel olarak güzel.

ki sistemede 32 gider zaten.
Hocam biraz fazla yazıyorum kusura bakmayın ama konuyu açtığım ram beyaz ve tüm diğer bileşenlerim siyah. İçinde çok sırıtır diye de daha çok siyah bir ram istiyorum. Aşağıya koyduğum linkteki nasıldır alınır mı? XPG ile karşılaştırırsak hangisi ne gibi farklarla daha iyi bir seçim olur?

Hocam biraz fazla yazıyorum kusura bakmayın ama konuyu açtığım RAM beyaz ve tüm diğer bileşenlerim siyah. İçinde çok sırıtır diye de daha çok siyah bir RAM istiyorum. Aşağıya koyduğum linkteki nasıldır alınır mı? XPG ile karşılaştırırsak hangisi ne gibi farklarla daha iyi bir seçim olur?

XPG daha iyi dominator hariç.

Beyaz olması ayrı bir hava katar, ben olsam beyaz alıp hem XPG'den mahrum kalmazdım hem görünüş ^^ tabii herkesin zevki bir değil siyah beyaz bir sistem güzel oluyor bence. Sana kalmış tabii ki tekrar diyorum biz ne desekte olay sende bitiyor, bence XPG.

Geri
Yukarı