XPG Summoner klavye tuşları farklı komutları yazıyor

okanyillmaz

Hectopat
Daha fazla  
Ekran klavyesi ile yazıyorum hep bilgiyi vereyim. XPG Summoner klavyemde bir anda bazı tuşlar farklı komut basar oldu. XPG Prime indirdim güncelleme baktım hepsi güncel diyor. Orijinal frimware denedim yine aynı. Bir tane metin belgesi açtım tuşları denemeye başladım. J tuşu 123adfjklsş yazıyor mesela m tuşuna basıyorum, cmvxz ÖÇ/* yazıyor, ya da n tuşu bn.-yazıyor ya da u tuşu eıopqruw+ yazıyor. O tuşa basınca yazı yazılacak yerde bu yazılar çıkıyor. N tuşu masaüstünde basınca masaüstünde yer alan bir ögeyi seçiyor ve sağ tık menüyü açıyor. Çözümü olan var mı?

Son düzenleme:
Ekran klavyesi ile yazıyorum hep bilgiyi vereyim. XPG Summoner klavyemde bir anda bazı tuşlar farklı komut basar oldu. XPG Prime indirdim güncelleme baktım hepsi güncel diyor. Orijinal frimware denedim yine aynı. Bir tane metin belgesi açtım tuşları denemeye başladım. J tuşu 123adfjklsş yazıyor mesela m tuşuna basıyorum, cmvxz ÖÇ/* yazıyor, ya da n tuşu bn.-yazıyor ya da u tuşu eıopqruw+ yazıyor. O tuşa basınca yazı yazılacak yerde bu yazılar çıkıyor. (harfleri büyük bilerek yazdım). N tuşu masaüstünde basınca masaüstünde yer alan bir ögeyi seçiyor ve sağ tık menüyü açıyor. Çözümü olan var mı?
XPG prime uygulamasından klavyenizin firmware sürücüsünü güncelleyin.

Pardon gözümden kaçmış, FN+ESC dener misiniz? Eğer olmazsa klavyenizi eski sürümlere dönderin bu forumda mevcut olması lazım eski sürümleri.
Onları hep denedim. Maalesef bir işe yaramadı yaklaşık akşam 9 dan beridir bu problemi çözmek için uğraşıyorum. Sabah 6 da kalkıp işe gideceğim birde. Garantiye veremiyorum XPG sağolsun ulaşılmaz kılmış kendisini. Forum içerisinde orijinal frimware olan bir tane link önerisi gördüm denedim ancak herhangi bir etki olmadı.

Onları hep denedim. Maalesef bir işe yaramadı yaklaşık akşam 9 dan beridir bu problemi çözmek için uğraşıyorum. Sabah 6 da kalkıp işe gideceğim birde. Garantiye veremiyorum XPG sağolsun ulaşılmaz kılmış kendisini. Forum içerisinde orijinal frimware olan bir tane link önerisi gördüm denedim ancak herhangi bir etki olmadı.
Ürününüz kaç ay/yıllık?

Yeni konular

Geri
Yukarı