XPG Summoner klavyeden tuşa basınca yanına hep 0 ekliyor

Obiwan Canosi

Kilopat
Merhaba,
Kod yazarken nasıl bir tuşa bastıysam yanlışlıkla NumLock açıkken space tuşuna basarsam bir boşluk bırakıp yanına 0 yazıyor aynı şekilde 'i' tuşuna bastığımda da I00 gibi bir sonuç alıyorum. Düzeltmek için saatlerce forum gezdim ama benzer bir tane senaryoyla karşılaştım onda da çözüm yok maalesef. Fakat FN tuşlarıyla alakalı olduğunu düşünüyorum. Bilen ya da destek olabilecek biri var ise çok mutlu olurum. Klavyem XPG Summoner.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı klavyeden bende de var fakat bir sorun yok. Eğer XPG Prime uygulamasını yükleyip firmware güncellemesi yaptıysanız sorun bundan dolayı oluyor olabilir. Bazı konularda bu modele firmware güncellemesi yapanların belirttiğiniz sorunları yaşadığını görmüştüm.

Aynı klavyeden bende de var fakat bir sorun yok. Eğer XPG Prime uygulamasını yükleyip Firmware güncellemesi yaptıysanız sorun bundan dolayı oluyor olabilir. Bazı konularda bu modele Firmware güncellemesi yapanların belirttiğiniz sorunları yaşadığını görmüştüm.

Bende yüklü değil XPG Prime uygulaması. Ama bir tur yükleyip deneyeceğim.

Aynı klavyeden bende de var fakat bir sorun yok. Eğer XPG Prime uygulamasını yükleyip firmware güncellemesi yaptıysanız sorun bundan dolayı oluyor olabilir. Bazı konularda bu modele firmware güncellemesi yapanların belirttiğiniz sorunları yaşadığını görmüştüm.
Güncellemesini yaptıktan sonra düzeldi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı