XPG Summonner Cherry Red alınır mı?

Gamepower Ogre red Switch'ten geçeceğim performans olarak fark eder mi acaba?
Akakçe'de girecek diyor gelecek 15 gün için o yüzden bekleyeyim diyorum almadan ama bilemedim.

Hocam bence fark eder, Donanım Arşivi de videosunu çekmiş bir bakın isterseniz, konuyu fazla dağıtmayalım. :))

Tam bütçe nedir? Cherry MX switchler genel olarak yay sesi sorunludur zaten. Yalnız TR'de Cherry MX'den daha kalitelisi yok denecek kadar az ya da çok çok yüksek bütçede.

Gamepower Ogre red Switch'ten geçeceğim performans olarak fark eder mi acaba?
Akakçe'de girecek diyor gelecek 15 gün için o yüzden bekleyeyim diyorum almadan ama bilemedim.

Biri Outemu biri Cherry MX. Fark edilebilir. İtopya sürekli olarak indirim yapıyor ancak bir daha geleceğini fazla zannetmiyorum.

Tam bütçe nedir? Cherry MX Switch'ler genel olarak yay sesi sorunludur zaten. Yalnız TR'de Cherry MX'den daha kalitelisi yok denecek kadar az ya da çok çok yüksek bütçede.

Biri Outemu biri Cherry MX. Fark edilebilir. İtopya sürekli olarak indirim yapıyor ancak bir daha geleceğini fazla zannetmiyorum.

MX yay sesi rahatsız etmezse gerçekten kaliteli Switch'ler. Membrandan mekaniğe geçişteki farkı mekanikten mekaniğe geçtiği zaman pek hissedeceğini zannetmiyorum. Malzeme kalitesi ve ömür olarak XPG summonner güzel bir tercih.

Geri
Yukarı