XPG Valor Air Rainbow RGB White Gaming kasa nasıldır?

Ekran kartında coil whine var onun haricinde ses yok.
Coil whinenın hiç olmadığı kart bulmak bu devirde imkansız gibi bir şey zaten de ne derece var o önemli, sürekli oluyorsa ve fazla çıkıyorsa sıkıntı tabi, çok rahatsız ediyor mu sizdeki ? Bir de işlemciye fan olarak ne aldınız acaba onu da söyleyebilir misiniz ?

Coil whinenın hiç olmadığı kart bulmak bu devirde imkansız gibi bir şey zaten de ne derece var o önemli, sürekli oluyorsa ve fazla çıkıyorsa sıkıntı tabii, çok rahatsız ediyor mu sizdeki? Bir de işlemciye fan olarak ne aldınız acaba onu da söyleyebilir misiniz?

Kart yük altındayken oluyor %99 ve %100 kullanımda ek olarak FPS çok artınca oluyor başlangıçta rahatsız edici şekilde başlıyor 1 dakika sonra ses azalıyor ben kulaklık taktığım için dert etmiyorum duyulmuyor ancak kulaklık çıkarınca net duyuyorum yine de ben rahatsız olmuyorum ama seni belki rahatsız eder bilmiyorum teknoloji şans işi bana gelen kartta olabilir sen aldığında olmayabilir. Soğutucu olarak ID-Cooling SE 224 XTS kullanıyorum 2bin 3bin liralık sıvı soğutma performansı bekleme ama işlemciyi yüke sokan oyunlarda en yüksek grafiklerde 65 dereceyi geçmiyor ve işlemci Turbo boosstta 70 watt çekerken oluyor bu sıcaklık.

Yeni konular

Geri
Yukarı