XPG vs Cooler Master vs High Power PSU seçimi

Bütçe
550
Pek inceleme videosu yok ikisinde de ama ikisini de alsam pişman olmam gibi.

Çok teşekkür ediyorum. XPG sitesinde 7 24 kullanan kullanıcılar için tasarlandı diyor. Benim de PC sürekli açık o yüzden iyi bir şey almak istiyorum. Sessiz olması çok önemli bir de. Belki alan eden varsa bilgilendirse çok iyi olur. Attığınıza da bakıyorum hemen.
Bunu bir ara çok tavsiye ediyorlardı. Türkiye'de kalmamış. Amazon yurtdışından her şey dahil 650 liraya getiriyor. İşte asıl soru bu fiyat farkına değer mi? Bir de garanti nasıl oluyor?

İncelemelere vs. bakmadım ama GD performance yerine alınacak bir model gibi durmuyor.

Anladığım kadarıyla, High Power tier b listesinde. XPG pylon ise tier C'de düşük olasılıkla sorun çıkarabilir kısmında.
Bunu bir ara çok tavsiye ediyorlardı. Türkiye'de kalmamış. Amazon yurtdışından her şey dahil 650 liraya getiriyor. İşte asıl soru bu fiyat farkına değer mi? Bir de garanti nasıl oluyor?

Yorumlarda iyi olduğundan bahsedilmiş ancak olur ya şans işi. Eğer CW ya da benzeri sorun yaşanırsa garantisi yenisi istenmesi vs. bayağı uzun süreçli iş olur gibi. Ama şimdi inceleme videolarına baktım gerçekten sessiz çalışıyor.

Son düzenleme:
Ben High Power GD kullanıyorum, iki adet aldım ve CW ya da fan gürültüsüne denk gelmedim. Fakat belirteyim iki sistemimde bu güç kaynaklarını tam kapasite çalıştıracak güçte değil. Ben güç kaynağı alırken her zaman ''bir beden büyüğü olsun'' kafasında yaklaşırım.

Ben High Power GD kullanıyorum, iki adet aldım ve CW ya da fan gürültüsüne denk gelmedim. Fakat belirteyim iki sistemimde bu güç kaynaklarını tam kapasite çalıştıracak güçte değil. Ben güç kaynağı alırken her zaman "bir beden büyüğü olsun" kafasında yaklaşırım.

Dostum boştayken fan sesi nasıl, ben sessiz bir PSU arıyorum da gece yatarken açık kalabiliyor bazen PC. Sizce rahatsız eder mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı