XP'yi Windows 7'e Çevirme

serhad34

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim bilgisayar eski olduğu için xp. Bunu windows 7'e yükseltmek için cd mi gerekiyor ? Bu cd nerede bulabilirim ve fiyatı ne kadar ? Ya da bilgisayarcıya yaptırsam kaça patlar ? Teşekkürler.

Dostum öncelikle sistem özelliklerin Windows 7'ye yeterli olmalı. Zaten çok yüksek bi sistem istemiyor. Win7'yi Orjinal olarak alırsan windows Ürünleri Modelleri ve Fiyatları – Vatan Bilgisayar Ancak 200-250TL Civarlarında diye biliyorum. Sana pahalıya patlar. Onun yerine bir bilgisayarcıya götürürsen sana Orjinal olmayan Windows 7'yi 15-20TL ye yükler. İşten anlıyorsan Windows 7 Ultimate Cracklı Full | Full Program İndir | Full program | Full programlar | Ücretsiz indirip Cd ve ya USB yoluyla kendin halledebilirsin. Benim önerim 15-20 TL verip yükletebilirsin. Yardımcı olduysam beğenimi isterim :)

Teşekkür ederim :) Arkadaşımda geçen sene Windows 7 cdsi vardı diye biliyorum. Eğer hala varsa yükseltmek kolay mı yani kurulumu ?

Kurulumu kolay, kurduktan sonra donanımların güncel sürücülerini bulup yüklemen gerekiyor. Tabi orjinal kullanıp kullanmamak size kalmış bir şey, dilerseniz -para vermek istemiyorsanız- crack yapabilirsiniz.

Her şey gidecek maalesef. Normalde xp değiştirmiyecektim ama pes 2015 sistem gereksinimlerinde ya windows ya vista yazınca windows 7'e geçmek istedim. Bu arada internetten inince de format gerekiyor mu ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı