Xrades vs QP hexa XL V2

The Ruh hastasi

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu iki mouse pad arasında kaldım. CS tarzı FPS oyunları oynuyorum. Hangisi daha iyi olur? Aynı fiyatta başka önerilere de açığım. 45x40 ölçülerinde de olabilir.

Bu iki mouse pad arasında kaldım. CS tarzı FPS oyunları oynuyorum. Hangisi daha iyi olur? Aynı fiyatta başka önerilere de açığım. 45x40 ölçülerinde de olabilir.
Bana kalırsa bu bütçedeki ürünlerin kumaşı hemen hemen aynı, o yüzden çok düşünülmemesi yönündeyim. 90x40 modeli 150TL, fiyat olarak güzel ve büyük bir mousepad yerinizde olsam QP ürününü tercih ederdim.

Bana kalırsa bu bütçedeki ürünlerin kumaşı hemen hemen aynı, o yüzden çok düşünülmemesi yönündeyim. 90x40 modeli 150TL, fiyat olarak güzel ve büyük bir mousepad yerinizde olsam QP ürününü tercih ederdim.
Hocam ben Klasse' nin PRO model mousepad' inden kullanıyordum. Gayet memnundum fakat üstünde sökükler oluştu ve bir kısmına yanlışlıkla yapıştırıcı döktüğüm için yeni bir mousepad almaya karar verdim. Onun dışında gayet memnundum yani Klasse PRO adlı üründen. Bu bahsettiğim model ile QP Hexa V2 XL arasında doku açısından fark var mıdır hocam ?

Hocam ben Klasse'nin Pro model mouse Pad'inden kullanıyordum. Gayet memnundum fakat üstünde sökükler oluştu ve bir kısmına yanlışlıkla yapıştırıcı döktüğüm için yeni bir mouse pad almaya karar verdim. Onun dışında gayet memnundum yani Klasse Pro adlı üründen. Bu bahsettiğim model ile QP Hexa V2 XL arasında doku açısından fark var mıdır hocam?

Yukarıda da belirttiğim gibi, devasa bir farkı olmaz fakat hissedilir bir şekilde fark olur. Dilerseniz bir alt modeli olan KLASSE Classic modeline göz atın;

Yukarıda da belirttiğim gibi, devasa bir farkı olmaz fakat hissedilir bir şekilde fark olur. Dilerseniz bir alt modeli olan KLASSE Classic modeline göz atın;
Peki hocam Klasse Classic ile QP arasında fark var mıdır ? QP' de kauçuk kaymaz taban varken Klasse Classic' te yok sanırım.

Peki hocam Klasse Classic ile QP arasında fark var mıdır ? QP' de kauçuk kaymaz taban varken Klasse Classic' te yok sanırım.
James Donkey JD 450 Pro mousepad alınır mı sizce hocam?

Geri
Yukarı