XSS konsol titriyor

Schimendifer

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba yaklaşık 3 hafta önce Xbox Series S konsolunu aldım. Konsolu fişe takıp çalıştırdığımda konsol 2 kere titredi ve destekten birisine yazdığımda "konsolunuz size bir şeyin ters gittiğini söylemeye çalışıyor servise gönderin" dedi ve bende öyle yaptım. Bugün yenisi elime ulaştı ama aynı şeyi tekrar yaptı. Ayrıca menüde gezerken veya oyunda nadiren böyle glitchy sesler oluyor hafif cızırtı gibi. Bir sanyelikte olsa insanı sinir ediyor. Vallahi yoruldum ne yapmam gerekiyor. Müşteri hizmetleri telefonları açmıyor vesaire iade de edemiyorum.

Konsolu garantiye gönderdiğinizde farklı ürün mü gönderdiler? Yoksa aynı ürünü mü? Seri numarasında değişiklik varsa başka bir tamir olmuş cihazı göndermiş olabilirler.

Konsolu garantiye gönderdiğinizde farklı ürün mü gönderdiler? Yoksa aynı ürünü mü? Seri numarasında değişiklik varsa başka bir tamir olmuş cihazı göndermiş olabilirler.
Seri numarası değişti yenisini gönderdiler. Adamlara yazıyorum tekrar servise gönderebilirsiniz diyorlar kafayı yicem gerçekten. Daha toplasam oturup 10 saat oyun oynamamışımdır başında.

Televizyon ile ilgili olma ihtimali var mı ? İki konsolda da bunun olma olasılığı çok düşük.
Şu an bilgisayar monitörümü kullanıyorum fakat görüntü sağlayıcısı ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Korumalı prizler kullanıyorum. Konsoldaki sesi ise 3.5mm jak girişli bir oyuncu kulaklığımdan alıyorum.

Geri
Yukarı