Yabancı Rap Dinleyenler

Hans Landa

Kilopat
Yer
İstanbul
Evet arkadaşlar bu başlıkta benim gibi yabancı rap dinleyen arkadaşları buluşturmak istedim. Herkes favori rapçisini yazsın. Benim favori rapçim eminem. Çoğu şarkısını ezbere bilirim söylerim de. Youtube da Selçuk Üzüm diye kanalım var bakabilirsiniz. Rap god parçasının flex partını coverlamıştım. Ama bu aralar favori parçam Shady XV albümünden Psycopath Killer şarkısı. Onun da videosunu atmayı düşünüyorum.

Eminem dinlerim favori parçam Lose Yourself ki filmini de izledim, Dr. Dre de dinlerim ve favori parçam Eminem ile düeti I Need A Doctor sonra Tech N9ne dinlerim favori paçam Ceza ile düeti Dark Places ve Everybody Move, bir diğeri DMX - X favori parçam Gon' Give It To Ya bu ve buna benzer parçalar dikkatimi çeker. Rap yazısını görünce konuyu boş geçmeyeyim dedim. (y) Rap'i sevmenin en önemli nedeni ne ?

Eminem dinlerim favori parçam Lose Yourself ki filmini de izledim, Dr. Dre de dinlerim ve favori parçam Eminem ile düeti I Need A Doctor sonra Tech N9ne dinlerim favori paçam Ceza ile düeti Dark Places ve Everybody Move, bir diğeri DMX - X favori parçam Gon' Give It To Ya bu ve buna benzer parçalar dikkatimi çeker. Rap yazısını görünce konuyu boş geçmeyeyim dedim. (y) Rap'i sevmenin en önemli nedeni ne ?
Rap kendimi hissettiğim tek şey. Sinirlimiyim lose yourself, heyecanlımıyım Till I Collapse, üzgünmüyüm , Space Bound. Pop dan nefret ederim mesala. Türk popcular dandik şarkı yapıp milyonlar kazanıyorlar ama yetenek sıfır. Rap öyle değil rap için zeka gerekir flow ,ryming, story telling. Ama çoğu insan rap i dandik sanır özellikle Türkiye de. Eminem i kendisini yalayan, annesine tecavüz eden birisi sana ülkeden ne beklersiniz ki ? :)

Jedi Mind Tricks tabiki de Vinnie Paz
Beatleri de baya sağlam yanlış hatırlamıyorsam müslümandı kendileri en sevdiğim parcasi no jesus no beast hatta bu parçada kullanilan sample Türk rapper Kayra da kullanmıştır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı