Yağmacı 2.0 set vs Yağmacı Karambit - Fatih Ghost - Asil Spectre

Joeldel

Centipat
Daha fazla  
Yağmacı 2.0'ı alırsam 7100'e hem spectre hem ghost hem karambit hem Odin hem Phantom alacağım fakat diğer türlü istediğim asil spectre Fatih ghost ve istediğim bıçak olacak kararsız kaldım. Sizce hangisi daha mantıklı?

7100 olmayabilir karambit 5300 olacak diyorlar.

Set almak daha mantıklı 7100 olursa.

Yeni yağmacı setinde sevdiğim tek şey karambit oldu bence hiç güzel olmamış afet ghost daha iyi istediklerini al bence.

7100 olmayabilir karambit 5300 olacak diyorlar.

Set almak daha mantıklı 7100 olursa.

Karambiti 3550'den düşünürsek aynı mı sence çünkü setteki spectreyi Phantom'u çok beğenmedim ghostu yine idare eder

Bence beğendiğini al sonradan pişman oluyor insan bütçen varsa kesinlikle beğendiğini al.

Fatih ghost hiç güzel değil. Gaia ghost ve sihirpunk ghost tavsiye ederim. Spectare ise asil. Yağmacı 2.0 baştan salma yapılmış gibi.

Bence beğendiğini al sonradan pişman oluyor insan bütçen varsa kesinlikle beğendiğini al.
Hesabımda tam olarak 7200 vp var şu an zaten o yüzden ekstra bir şey yatırmayacağım şu an istesem direkt olarak seti de alabilirim ama dediğin gibi olacak diye korkuyorum pişman olmaktansa beğendiklerimi almak iyi gibi onun da markete gelme süresi çok uzun sürüyo bekle babam bekle

Bir şey olmaz ben sırf mağazaya geldi diye bıçak aldım bin pişman.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…