Yakın Zamanda Bileşen İndirimi Olur mu?

tentago

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yaklaşık 12.000TL'lik bir sistem toplamış bulunmaktayım. Bayramda veya sonrasında fiyatlarda düşme yaşanır mı? Sistemi toplama konusunda bir acelem yok, alabildiğim en düşük fiyattan almak isterim. Vatan Bilgisayar, Hepsiburada veya İtopya tarzı bir yerden almayı düşünüyorum.

En ucuz parçalar genelde Nanokatalog'da olur. Aceleniz yoksa bakılabilir. Sinerji'yi de tavsiye ederim.

KDV kadar indirimler dışında Super serileri dışında genel bir düşüş olmaz KDV indirimleri ne zaman olur belli değil. Acelen yoksa Super serileri normal fiyatlarına kadar inmesini bekle. En iyisi KDV kadar indirimle toplamak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de yakın zamanda bir sistem toplayacağım. Yakın zamanda indirim olur mu bilmiyorum ancak biraz fiyat araştırması yaptığımda çoğu parçanın Sinerji'de çok uygun fiyatlarda olduğunu gördüm. Değerlendirmek isteyebilirsiniz.

En ucuz parçalar genelde Nanokatalog'da olur. Aceleniz yoksa bakılabilir. Sinerji'yi de tavsiye ederim.

Teşekkürler, göz atacağım.

KDV kadar indirimler dışında Super serileri dışında genel bir düşüş olmaz KDV indirimleri ne zaman olur belli değil. Acelen yoksa Super serileri normal fiyatlarına kadar inmesini bekle. En iyisi KDV kadar indirimle toplamak.

Teşekkür ederim, Akakçe üzerinden parça fiyatlarını takip ediyorum, bayrama yaklaştıkça düşüş görüyorum fiyatlarda. Bayramda KDV indirimi tarzında bir indirim bekliyorum açıkçası.

Ben de yakın zamanda bir sistem toplayacağım. Yakın zamanda indirim olur mu bilmiyorum ancak biraz fiyat araştırması yaptığımda çoğu parçanın Sinerji'de çok uygun fiyatlarda olduğunu gördüm. Değerlendirmek isteyebilirsiniz.

Teşekkürler, değerlendireceğim.

@fbhalodayi Ettim elbette. Siparişim 20 günde ulaştı elime. Gayet memnun kaldım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı