Yakınlarımıza karşı kendimiz hakkında söyleyemediklerimiz

Bu ben miyim neyim?

Ben bir eşeklik edip 5 paralık bir dişi mahluğu alıp ailemin tepesine çıkarttım, hayatımın en büyük hatasıdır. Siz siz olun 3 5 günlük insanları bu dünyada en çok sevmek zorunda olduğunuz ailenizin üstüne koymayın çünkü asla değmez.

Hocam yazıyı bir daha okuyunca psikopat olduğunuza karar verdim.
Bu dediğinizi kabul ederim. Çünkü ben de bu konuda size hak veriyorum. Biraz ters daha doğrusu toplumla yakından örtüşmeyen bir takım durumlar var.
Kendisini aylardır tanıyorum. Gördüğüm kadarıyla öyle biri değil, olduğunu da düşünmüyorum. Gayet iyi biri.
Teşekkür ederim hocam. Bu arada sizi görmüşken sizinle bir ara sohbet etmek istiyorum. Dc üzerinden birbirimizi ekledikten sonra konuşma fırsatımız olmadı. Benim kız konusunda bir iki basit gelişme oldu. Konuyu hatırlarsınız.

Herşeyi herkesden gizli ve tamamen kendim yapmayı seviyorum. Bazen egolu biriyimdir, bazen de tam tersi. Anime izliyorum fakat hep animeden bahsedenlerden nefret ediyorum. İlginç bir insanım, bunu kendim de biliyorum. Sınıftaki arkadaşlarımın cahil olduğunu düşünüyorum.

Milletin hatalarından kendime pay çıkarmayı seviyorum.

Çok birikmiş bir biçimde konuştunuz sayın hocam. Umarım hayatınızın geriye kalanını ailenizle beraber geçirirsiniz. Umarım hayatınızın geriye kalanını daha mutlu devam ettirirsiniz.

Zamanında ben de sizinki gibi olmasa da benzer bir olay yaptıydım. Bir gün belki konu açarım anlatırım. Sizi de etiketlerim dilerseniz.
Bu ben miyim neyim?
Benim gibi olanları görmek güzel . Hoşgeldiniz konuya.
Ben anime izlemesem de ben de aynı şeyi duyuyorum sınıf arkadaşlarıma karşı. Hepsi birbirinden farksız cahil insanlar. Bir kitabı ellerine aldıklarını görmem.

Bende de var bu sizdeki gizlilik hastalığı. Hep gizlice böyle gürültü patırtısız bir soygun yapmak istemişimdir. Siz de tahmin ediyorum aynen bu dediğimi bir ara aklınızdan geçirmişsinizdir .

İzlesene merak ettim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kötü insanları öldürmeyi çok kolay aklıma getiriyorum demişsiniz ya, daha da şüphelendim.

Sınıf arkadaşlarımdan nefret etmemin bir sebebi de bilmedikleri her şeye sanki biliyormuş gibi atlamaları. Ve evet, aklımdan geçirdiğim oldu

Milletin hatalarından kendime pay çıkarmayı seviyorum.
Acaba tarihe karşı ilginiz var mı? Dedikleriniz Tarihi ve işleyişini çok anımsattı bana.
Sınıf arkadaşlarımdan nefret etmemin bir sebebi de bilmedikleri her şeye sanki biliyormuş gibi atlamaları. Ve evet, aklımdan geçirdiğim oldu
Evet cahiller ama bir bilgileri yok. Ben eğer ki dediklerinin doğruluktan çarpıtılmış olduğunu anladığımda hiç bozmuyorum onları. İyi mi yapıyorum bilmiyorum ama yine de karışmıyorum kendilerine. Elbet benimde belki doğru bildiğimi zannettiğim ama beni bozmayan insanlar vardır diye düşünüyorum. Sanırım bu iç güdü beni sürüklüyor böyle yapmaya.

Soygun yapmayı planlarsam ilk size ulaşacağım .

Kronik bir rahatsızlığım var ve ailemden başka çok az insan biliyor. Arkadaşlarımdan bunu fark eden olsa bile kendim söyleyemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…