Yakuza serisi sıralaması nasıl?

Merdo44

Kilopat
Daha fazla  
Yakuza serisine başlamayı karar verdim seri sırlaması hangisi. Xbox Game Pass, Türkçe yaması var mı ilk oyunu hangisi acaba kafamı karıştırdı sırlamasını söyler misiniz?
Dövüş oyunlarını çok seviyorum biraz, Sleeping Dogs benzettim biraz sanki onun gibi.

İlk önce Yakuza 0, daha sonra Kiwami 1 ve 2, sonra da 3-4-5-6 diye gidiyor. Sonra da isterseniz Like a Dragon.

Kiwami olanlar orijinal oyunların Remastered versiyonu ayrıca.

Yakuza 0'ın TR yaması bozuk, onu kullanmanı önermem. Kiwami ve kiwami 2'nin ise çevirileri mevcut, internetten araştırabilirsin. Diğer oyunların ise Türkçe yaması bulunmuyor.

O zaman İngilizce oynayacağım ingilizcem az olsa da oynayacağım hikayeyi anlarım sahnelerde GTA 5 hikayesini İngilizce oynamıştım.

O zaman İngilizce oynayacağım ingilizcem az olsa da oynayacağım hikayeyi anlarım sahnelerde GTA 5 hikayesini İngilizce oynamıştım.
Bence bulaşma. Zira oyunun %90'ı diyalog okumaktan, 30 dakikaya varan ara sahneler izlemekten ibaret. Bunların dışında da adam dövüyorsun, mini-oyunlar falan oynuyorsun. Hikayeyi, diyalogları anlamadan oynarsan "adam dövme, ara sahne izleme simülatörü" der 2 saat içerisinde silersin oyunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı