Yalın internet kalktı mı?

Bora00

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Millenicom'dan yalın internet kullanıcısıyım, bugün çağrı merkezinden beni arayıp yalın internetin artık devlet tarafından kaldırıldığını ve faturama bu sebepten dolayı 20 TL zam geleceğini söylediler. Ayrıca bir de boşa ödemeyin diye TV servisi vermeyi teklif ettiler. Gerçekten böyle bir şey var mı? Tüm firmalarda mı kalktı yalın internet yoksa sadece bunlara mı özel?

Arkadaşlar Millenicom'dan yalın internet kullanıcısıyım, bugün çağrı merkezinden beni arayıp yalın internetin artık devlet tarafından kaldırıldığını ve faturama bu sebepten dolayı 20 TL zam geleceğini söylediler. Ayrıca bir de boşa ödemeyin diye TV servisi vermeyi teklif ettiler. Gerçekten böyle bir şey var mı? Tüm firmalarda mı kalktı yalın internet yoksa sadece bunlara mı özel?

20 TL çok garip bir araştırın derim ve bize öyle bir şey gelmedi. TurkNet'te 3 TL telefon bence kanmayın.

Bana da şöyle bir mesaj geldi. Abone olduktan sonra hiçbir zaman çağrı merkezimizden paket yükseltmesi veya paket değişikliği için arama yapılmaz. Millenicom ismini verip sizden para isteyen veya bilgilerinizi isteyen kişilere itibar etmeyiniz.

Millenicom müşteri hizmetlerine ulaştım durumdan bahsettim böyle bir şey söz konusu değilmiş. Dolandırmak için yeni yollar arıyor insanlar.

Hocam genellikle 0850 ve 0212 istanbul (tabi istanbuldan arama bekleyen biri değilseniz) kodla başlayan numaralara kesinlikle itibar etmeyin. Bazı telefonlar bu numaralardan gelen aramaları spam uyarsını yapıyor. Varsa birşey zaten kullandığınız iss gerekli bilgileri mail veya sms yoluyla iletiyor. Netspeed bu konuda çok başarılı.

Yeni konular

Geri
Yukarı