Yalnız olmayı mı seçiyorsun yoksa yalnız olmak zorunda mısın?

Kanka ben anlamıyorum demiyorum ki? Sen bu durumunu kabul ettiğin sürece o durumda kalmaya devam edeceksin. Panik atak geçirdiğin vakit, adım atamadığın vakit, terlemekten öleceğin vakit bunu değiştirmeye kararlı olursan aşacağın bir şey diyorum. Ben okuduğumu anlıyorum ama sen ne yapacağını, yapabileceğini anlamıyorsun bence. Bu sebeple zorunda olma diye bir şey yok. Olanı da yine sen seçiyorsun.

Valla bazen yalnız kalmak daha zor oluyor. Etrafındakileri incitmeden bunu başarmak zor oluyor. Ve evet, ne zaman yalnızsam bu benim seçimimden olmuştur.

Ben yalnızlığı değil yalnızlık beni seçti dostlar. 9. sınıfta okuyan bir lise öğrencisiyim sınıfımın benden ayrı grupları var hiçbir etkinliğe dahil edilmiyorum her şeyde akla gelen son kişi ben oluyorum durmadan yalnızlaşıyorum, oyun oynayıp hayattan uzaklaşmayı seviyorum durmadan yürüyor hayatı sorgulayıp sorunun bende olup olmadığını düşünüyorum ve kendimle ikileme düşüyorum. Sanırım bu olaylar beni kendimle küstürdü artık hayattan zevk almıyorum ve bir hayalet gibi yaşıyorum...

@mataleon yalnızlığı seçiyorum ama yalnız olamıyorum, yalnız olmsk istiyorum.

Secilmis yalnizlik yalnizlik degildir ben de lisedeyim ve yalniz takiliyorum ve bundan keyif aliyorum cunku bunu kendim istedim yalakalik yapmayi ben de biliyorum ama ben yalakaliktansa kaliteligi tercih edenlerdenim tavsiye ederim

Secilmis yalnizlik yalnizlik degildir ben de lisedeyim ve yalniz takiliyorum ve bundan keyif aliyorum cunku bunu kendim istedim yalakalik yapmayi ben de biliyorum ama ben yalakaliktansa kaliteligi tercih edenlerdenim tavsiye ederim.

Bu tavsiyeyi dikkate alacağım teşekkür ederim.

PC oyunları ve özellikle balık tutmayı tercih ederim dediğiniz kısım, bende aynılarını yapıyorum .

yalnız olmayı seçiyorum.

Dosya Ekleri

• 20240504_151428.jpg
    35,9 KB · Görüntüleme: 7
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…