Çözüldü Yalnızca mail adresi nasıl değiştirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emir50

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Gigabyte A320M-H.İşlemci:Ryzen 3 2200g.Ekran kartı:Asus Tuf Gaming GTX1650.Ram:G.skıll 3200mhz 8x2.Güç kaynağı:Sharkoon SHP650 V2 650 W
Meslek
Öğrenci
Xbox hesabımın e-posta adresini kendi e-posta adresimle değiştirmek istiyorum. Yıllar önce hesabı açarken babamın e postasının üzerine açmıştım, bir de Xbox hesabımın e postası ile babamın Microsoft hesabının e postası aynı olduğu için onun Microsoft hesabının e postasını değiştirmeden nasıl Xbox hesabımın e postasını değiştirebilirim?

Çözüm
Geç cevap verdiğim için kusura bakmayın, sizin dediğiniz gibi yaptığım zaman direkt olararak Microsoft hesabının e postasını değiştirmiş oluyorum benim yapmak istediğim o Microsoft hesabına bağlı olan Xbox hesabının e postasını değiştirmek, bunun içinde Xbox'a girdim bağlantı seçeneklerine tıkladım oradan e postayı kendi e postam yaptım ama hala Xbox'a falan giriş yaparken diğer hesabın e postasını yazdığım zaman giriyor.

Maalesef sadece Xbox'ı aktarma yok. Tamamı Microsoft account altında toplanıyor. Yapılan değişiklik tamamını etkiliyor.
Account Microsoft üzerinden bilgileriniz olduğu bölümü açın, hesap bilgileri kısmında hesap bilgilerini düzenle seçeneğine girdiğinizde bağlı e-posta, telefon numarası gibi seçenekleri göreceksiniz. Buradan yeni mailinizi girip eski maili kaldırabilirsiniz.

Geç cevap verdiğim için kusura bakmayın, sizin dediğiniz gibi yaptığım zaman direkt olararak Microsoft hesabının e postasını değiştirmiş oluyorum benim yapmak istediğim o Microsoft hesabına bağlı olan Xbox hesabının e postasını değiştirmek, bunun içinde Xbox'a girdim bağlantı seçeneklerine tıkladım oradan e postayı kendi e postam yaptım ama hala Xbox'a falan giriş yaparken diğer hesabın e postasını yazdığım zaman giriyor.

Maalesef sadece Xbox'ı aktarma yok. Tamamı Microsoft account altında toplanıyor. Yapılan değişiklik tamamını etkiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yardımınız için teşekkür ederim, iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı