Yamaha MT-25 ABS (2020) İncelemesi

SanayZockt

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bugün itibari ile MT-25 ile 3. günüm. Yeni kasasını satın aldım. Almamda en büyük etken değişen deposu ve ön kasasıydı. Bunun yanında değişen enjeksiyon haritalandırılmasıyla çok yakan MT-25 (eski kasa)'den kurtulmuş olduk. Motosiklet 7-8 bin devire kadar sakin. Sanki 125cc kullanıyormuş hissiyati veriyor.

Sollamalarda güç rahatlıkla yetiyor. Depoya rahatlıkla bacaklarınız ile sarılabiliyorsunuz. Değişen gösterge paneliyle gerçekten göstergede yok, yok. Lastikler Dunlop Sportmax ile geliyor. Eskiden IRC marka lastikler ile geliyordu. Ön kafa tasarımı ve yeni led mercek ön far gerçekten çok şık ve geceleri çok kullanışlı. Otobanda arabaların arasından geçerken selektörü şimşek etkisi yaratmasıda cabası tabii ki.

Değişen süspansiyon ile artık süspansiyonlar daha sert bir konuma getirilmiş. Virajda arka lastik sağa sola atamıyor bu şekilde kendini. Çok güzel virajlara girebiliyorsunuz.

WhatsApp Image 2021-08-19 at 18.45.25.jpeg

Fiyat performans ürünü diyebilirim fakat 57 bin liralık bir fiyatı var. Başlangıç için uygun değil. Bir gün isteklerinize kavuşmanız dileğiyle görüşmek üzere. İyi forumlar.

Hayırlı olsun hocam, bende sport modelleri çok seviyorum ama fiyatlar böyle olduğu sürece sadece depo kapağını alabilirim :D
15 bin kilometre supersport kullandım. İnan bana satın aldıktan 1 yıl kadar sonra soğursun. Sağ bileğimden artık hareket edince çıt çıt sesler geliyordu. MT-25'de öyle bir şey yok. 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı