Yamaha Pacifia 012 alınır mı?

mestikal

Femtopat
Daha fazla  

Bunu almayı düşünüyorum. Gitara yeni başlayacağım herhangi amfim falan da yok. Şu anlık gitarı elden çekmeyi düşünüyorum fikirleriniz neler?

Hocam bahsettiğiniz gitarı yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve daha hiçbir sorun yaşamadım üstelik yeni başlayacaksınızda gayet ideal hem humbucker hem de 2 tane Single coil var bu yüzden bayağı tatmin edici tonlar alırsınız yani genel olarak gayet iyi bir başlangıç gitari sizi pişman etmez bu arada bende şu an elimdeki Yamaha gitarı değiştireceğim için satmaya çalışıyorum acil olduğu içinde bayağı ucuzdan vermeyi düşünüyorum eğer düşünüyorsanız yazabilirsiniz.

Hocam bahsettiğiniz gitarı yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve daha hiçbir sorun yaşamadım üstelik yeni başlayacaksınızda gayet ideal hem humbucker hem de 2 tane Single coil var bu yüzden bayağı tatmin edici tonlar alırsınız yani genel olarak gayet iyi bir başlangıç gitari sizi pişman etmez bu arada bende şu an elimdeki Yamaha gitarı değiştireceğim için satmaya çalışıyorum acil olduğu içinde bayağı ucuzdan vermeyi düşünüyorum eğer düşünüyorsanız yazabilirsiniz.

Donner dmt 100 ve Blackstar ID Core V3 almayı düşünüyorum 1 2 hafta içerisinde alacağım Yamaha'dan vazgeçtim.

Kararınız doğru olmuş.. Yamaha pasifica, bir elektro gitar olmaktan öyle uzak ki. Derhal dünya üzerinden toplatılıp imha edilmeli. Yamahanın her şeyi iyi hoş da (akustik gitarlar dahil) elektroda yok ya. Görünümünün oyuncaklığı ve kullanırken kötü hissettirmesi bir yana manyetiklerin ne kadar ton ayarlarsan ayarla belli bir karaktere oturamaması onu ciddiye almaktan olabildiğine uzaklaştırıyor.. Sadece klavyesi rahat. ama oyuncak gitar hissinden kurtulamıyorsunuz. Tavsiye etmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı