Yamatai Neresi?

393654

Kilopat
Makaleler
1
Bir arkadaşım 2 gün önce Yamatai adında bir yere gitmiş. Yani kendisi öyle diyor. Fakat internette arattım, Google Earth'ten baktım ama bir sonuç bulamadım.

Ayrıca bana aşağıdaki fotoğrafı gönderdi.

1631451903599.png

Kendisinin çekmediğine eminim, Google'dan bulduğunu tahmin ediyorum.

Beni trollüyor derdim ama ona inandırıcı gelmediğini, doğruyu söylüyorsa görüntülü konuşmada göstermesini söyledim. Ve gösterdi gerçekten.

Çok güzel bir yerdi. Maldivler tarzı bir yer. Sonuç olarak kafam çok karıştı. Bana Yamatai denen yerin neresi olduğunu yada gerçek olup olmadığını söyler misiniz?

@442133 profilinizde "Yamatai" yazıyor. Açıklama şansınız var mıdır? 🙂

Fotoğrafı buradan almış:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Veya buradan:

Eski bir Japon devleti:

Bir kutu oyunu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Aynı zamanda Lara Croft oyunundaki bir harita:

Atılan fotoğraf da sahte bu arada.

Fotoğrafı buradan almış:

Veya buradan:
İnanalım diye ters çeviren konu sahibinin arkadaşı.
FJSDFHSDAFJAGSFHASFJASOROUWAIHYASFKNXKVOFOĞSAFOAJAHGJSHJSDHJDHGSH

Bir arkadaşım 2 gün önce Yamatai adında bir yere gitmiş. Yani kendisi öyle diyor. Fakat internette arattım, Google Earth'ten baktım ama bir sonuç bulamadım.

Ayrıca bana aşağıdaki fotoğrafı gönderdi.

Eki Görüntüle 1164100

Kendisinin çekmediğine eminim, Google'dan bulduğunu tahmin ediyorum.

Beni trollüyor derdim ama ona inandırıcı gelmediğini, doğruyu söylüyorsa görüntülü konuşmada göstermesini söyledim. Ve gösterdi gerçekten.

Çok güzel bir yerdi. Maldivler tarzı bir yer. Sonuç olarak kafam çok karıştı. Bana Yamatai denen yerin neresi olduğunu yada gerçek olup olmadığını söyler misiniz?

@442133 profilinizde "Yamatai" yazıyor. Açıklama şansınız var mıdır? 🙂

Muhtemelen arkadaşın seni yemiş Tomb Rider filminde geçen bir yer gerçekte de var olduğu söyleniyor fakat hiçbir yerde yeri hakkında bir bilgi yok muhtemelen kimse bilmiyor zaten filmde de geçtiğine göre kayıp gizemli bir ada. Filmini de izlemenizi tavsiye ederim.
Öyle bir yer yok. Fotoğraf ise Maldivler´den sanırım.

Var olduğu söyleniyor tarihte de geçiyor ama yeri bilinmiyor söylenene göre japonya açıklarında bir yerde ama tabi yeri muamma

Muhtemelen arkadaşın seni yemiş Tomb Rider filminde geçen bir yer gerçekte de var olduğu söyleniyor fakat hiçbir yerde yeri hakkında bir bilgi yok muhtemelen kimse bilmiyor zaten filmde de geçtiğine göre kayıp gizemli bir ada. Filmini de izlemenizi tavsiye ederim.

Var olduğu söyleniyor tarihte de geçiyor ama yeri bilinmiyor söylenene göre japonya açıklarında bir yerde ama tabi yeri muamma
Hocam siz konuyu nereden buldunuz ya :D Filmi olduğunu bilmiyordum, mutlaka izlerim teşekkürler.

Bu arada konu trolldü.

Geri
Yukarı