Yan binada fiber var kendi binamızda altyapı yok

Meggy

Kilopat
Merhaba arkadaşlar,
Bitişiğimdeki binamda fiber internet mevcut. Binamız yeni yapıldığından kaynaklı altyapım yok. Bina içerisinde fiber kablolarım mevcut. Sormak istediğim sorularım şunlar;
8 aydır gelmeyen internet daha da uzun süreceğini bildiğim için sizinle paylaşmak istedim.
1- bitişiğimdeki binadan masrafları karşılasam bitişiğimdeki binamın ankastresinden internet alabilir miyim?
2- bitişiğimdeki binada 4 daire mevcut bu sebepten bitişiğimdeki binanın ankastresinde 4 adet mi port vardır? Yani 4 adet abonelik varsa ben yararlanamaz mıyım?
3- bitişiğimdeki binadan fiber alamasam da ankastresinden VDSL hizmet alabiliri miyim masraflar tamamen kendim karşılasam?
4- bitişiğimdeki binadan internet alabilirsem ne gibi adımlar izlemeliyim? Başvuruyu bitişiğimdeki bina adresinden mi yapacağım? Ekipler geldiğinde irtibata geçip yönlendirmesini söyleyeceğim bilgili arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Superbox kullanıyorum şebeke sorunu var bulunduğum yerde şebekeler çok az çekiyor bu sebepten kaliteli hizmet alamıyorum. Superbox SNR değerlerim -6 -10 civarlarında iyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı