Yandex disk video değişimi yapılabilir mi?

Daha fazla  
İyi günler.

Bir ekran videosu çekip Yandex disk hesabıma yükledim ve arkadaşlarımla paylaştım.

Aradan biraz zaman geçtikten sonra çektiğim bu ekran videosunda eklemeler düzeltmeler yaptım.

Ve Yandex'e yükleyip tekrar arkadaşlarıma göndermek istiyorum.

Sorum şudur:
bu videoyu eski linkiyle yükleme (eski videoyu silip yenisini yükleme) imkanı var mıdır?
Yani eski linke yeni video yükleyebiliyor muyuz?

Herkese tek tek yeni link göndermektense, eğer bu imkan var ise, o zaman hiç link göndermeye gerek kalmadan, otomatik olarak videonun yeni halini göndermiş olurum.

Bu konuda bilgisi olan arkadaşlarımız var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır hocam silip tekrar yüklemeniz gerekiyor.

Ama klasörün paylaşım bağlantısını (varsa) verirseniz siz ordan videoyu silip yeni videoyu koyarak değişim gibi yapmış olabilirsiniz.
Teşekkürler, eski videoyu silip yeniyi yükleyeceğim fakat klasörün paylaşım bağlantısı dediğiniz nedir?

Teşekkürler, eski videoyu silip yeniyi yükleyeceğim fakat klasörün paylaşım bağlantısı dediğiniz nedir?
Yani hocam şimdi siz videonun linkini paylaştığınızda videoyu tekrar silip yüklemeniz gerektiğinde linki yeniden psylaşmanız gerekecek. Benim bahsettiğim yöntem klasörü paylaştığınızda istediğiniz gibi videoyu silip yeniden yükleyebilirsiniz, bağlantı değişmez yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı